Bir musluman discoya gidebirmi sizce?

Merhaba arkadaslar. Ben bir arkadas gurubuyla bes gubluk tatile xikiyorum. Bu tatili organize eden arkadasim hepimiz icin discoya girisi onceden odemis. Bu durumda bende gitmeliyim. Musluman bir kiz olarak sizce gitmelikiyim yoksa gidipte oturup suyumumu icmeliyim?

0|0
12|30

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• şimdi dalga geçerler çağ dışısın diye ama tabi ki gidebilirsin aşırıya kaçmadan alkolün dibine vurmadan faydacı erkeklerin seni kandırıp faydalanmasından kendini korumalısın ve çok aşırı açık giyinmezsen arkadaşlarından güvendiğin kişilerse git eğlenmek seninde hakkın ama inan bana her türlü kötü şey o ortamlarda hap kadın satışı jigololar çıkarcı erkek ve kadınlar ama bilinçli bir kadın bunlardan uzak durabilir git derim:)

0|0
    0|0
  • tatile gidiyorsan arkadaşlarınla eski kafalı değilsin eğlenmeyi seviyosun git eğlen artık bu kadarınıda bize sorma yani yakında boyum 1.60 patates kızartması yemelimiyim diyede sorarsınız

2|0
    1|0
    • hahhhahhaah koptum ya :DD:DD:D:d

• bağlarız gülüm stres yok hemen bir soru açım kopan kız nasıl bağlanır bağlamalımıyım caizmidir müslüman erkek kız bağlarmı

• İlk önce müslüman discoya tabiki gidebilir ancak günah işlemiş olur içki tabiki içebilir ancak günah işlemiş olur eğer bnlar haram değil günah değil dersede dini sakata gelmiş olur.. Sana tavsiyem gitmede içmede illaki gtmek zorundaysanda içki içme uzak durmaya çalış hatta hiç gitme.. Ama dediğim gibi Müslüman bilerek veya bilmeyerek günah işleyebilir..

0|0
    0|0
  • valla kardeşim ben bu işin uzmanı alimi hocası v.s. değilim ama samimiyetle birşey sormuşsun ben de yanlış yapmamanı istediğim için sana tavsiyede bulunmak isterim öncelikle kuran ve sünnete bakmak lazım kuran google da aratma yapar gibi okunmaz yaşanmak için gönderildiğinden kuranı yaşamak gerekir yani sürekli okuyup hadislerle desteklemek anlamadığın kısımlarda araştırıp açıklamasını yapan alimlerin görüşlerine bakmak lazım o yüzden bu soruna ikna edici bir cevap istersen sürekli kuran oku hergün olur her hafta olur 3 sayfa olur 5 sayfa olur yeterki sürekli daimi olsun önemli olan odur

şimdi benim öğrendiğim kadarıyla ben olsam gitmem çünkü allahın sevmediği yasakladığı birçok şey orada mevcut herkese uyarak ya da ortama kapılıp dinen hata etme ihtimali yüksektir sonç olarak gidersen de kendine gitmezsen de kendine

0|0
    0|0
  • Imm... Şimdi burada herkez kafasına göre bir yüküm vermişte aç bakalım bir kuranı kerimi bu orada yazıyor.

0|2
    0|0
  • Elhamdulillah müslümanım ve 10 yıldır da clublara giderim, bunda kendi açımdan bir sakınca görmem..

5 vakit namaz kılmam ama müsait olursam cuma namazına giderim, orucumu da tutarım..

müslüman gidemez diye bişey yok, istediğin yere gidersin, öteki tarafta bir cezası varsa da çekersin yapıcak bişey yok herşey karşılıklı..

0|0
    0|0
  • gidiyorum yani henüz dinden çıkmadık

0|0
    0|0
  • Yurt dışında mı yaşıyorsun sen ?

0|0
    0|0
    • Evet. Ama bunun konuyla alakasi yok..

• Ona bakarsan herkes Ben muslumanim ben boyleyim diyor ama neler neler yapiOlar sonradan...

• Evet , ayrıca yaptıklarının Günah mı, sevap mı olduklarını da biliyorlar. Bi sen burada alacağın "Olmaz bişi " cevabıyla haklılık arama derdindesein. Sanki buradakiler Fetva verme yetkisine sahip.

İçinden nasıl his ediyorsan öyle davran. Vijdannın sesini dinlesen.

• ilmi bilgim çok iyi değil ama bilidğim kadarıyla alkol alırsan haram o yasak zaten. bide deliler gibi eğlenmek yani kendinden geçecek kadar eğlenmek yasak.yüksek ses kulağına zarar verdiği için oda yasak. bunu dışında bir sorunu yok herhalde

0|0
    0|0
  • Bu soruyu bize sorman ne kadar doğru bilemiyorum Madem bu kadar önemsiyorsun ve ciddiye alıyorsun dinini ve gereklerini Dini kaynaklardan araştırmanı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Bir Müslümansan eğer bu soruyu bize sorma kardeşim git Ayet ve Hadis'lerden bul cevabını :)

Burda bilip bilmeden yanlış Fetva verirsek eğer gerçekten biz günaha gireriz

1|1
    0|0
  • Tabiki müslüman birine haram o tür mekanlar

1|0
    0|1
  • İmam osurursa cemaat sıçarmışş size her yol mübahh devam arkadaşım

2|0
    0|1
  • bize niye soruyon sen kendini rahatsız hissediyosan gidersin kolanı içersin muhabbetini eder gelirsin

0|0
    0|0
  • müslüman bir kız daha doğrusu Allahtan birazcık korkan bir mülüman kesinlikle haram yerlere gitmez ve ayak basmaz .çünkü ister istemez niyetin bozulur ha su içerim diye kendini kandırma ilk suyla başlar sonra yataklara kadar yolu var bunun

0|0
    0|1
  • gitmişliğim var, uygun olduğunu zannetmiyorum ama kendine dikkat edersen çok sıkıntı olmaz. boşveer netçen diskoda kız?

0|0
    0|1
  • DİNEN HARAM

1|0
    0|1
  • gir ya ne olacak sen kendini bildikten sonra...

0|0
    0|0
  • Discoda kedi kesiyoruz gelmeyin

0|0
    0|0
  • :D..

kişisel mi cevaplicaz, kitaptan mı?

0|0
    0|0
  • içinden nasıl geliyorsa

0|0
    0|0
  • uygun değil aslında ama arkadşla gidipi bir kola içilir

0|0
    0|0
  • İç kardeşim ya takıl bende içecem bir güzel yarın :D

0|0
    0|1
  • gitme sakın

0|0
    0|1
  • hayır gidemez

0|0
    0|1
  • Kendi tercihin. Dinine bağlı olsaydın sorusunu dahi sormazdın. Şahsen o tür yerlere takılan kızı istemem. Kendi değerlendirmem böyle..

1|0
    0|0
  • dont feed the troll bitches

1|0
    0|0
  • elin erkekleriyle öpüstügü yattigi resimleri profiline koyuyor sonra birde utanmadan müslüman diyor ya dinsizmisin nesin

3|0
    0|0
  • günah günah

0|0
    0|0
  • içmeeee HARAM

ben söylemekle mukellefim

söylemez isem bana günah yazılır

ALLAH'IN YASAKLADIĞI ŞEYLERDEN UZAK DUR

CEHENNEM ATEŞİNE DAYANA BİLECEĞİN KADAR HÜNAH İŞLE

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• bence sen yolda arkadaşlarından ayrıl ruh ve sinir hastalıkları hastenisine yat direk.

4|0
    0|0
  • cevabini bilirken niye israr ediyorsun KENDINE SOR ALLAH SENCE RAZI OLURMU BEN GITSEM ALLAH BIZI BIZDEN DAHA IYI TANIYAN YAPMA DERSE DEMEKKI ONDA COK BUYUK BIR ZARAR VARDIR seni kotulemek icin degil dogrulari soylemek icin herkez dogruyu ister ama dogrularin pesine dusmez .. istesem bende yaparim fizik yerinde ama ne kadar bos oldugnu dusununce ... ALLAHIMA SUKREDIYORUM ALLAH HERKEZDEN RAZI OLSUN ... XXX

0|0
    0|0
  • Hayir,icinden nasil geliyorsa bebek.

1|0
    0|0
  • Bence discoya gidip gitmeyeceğini müslümanlığa bağlama. Bir genç kız olarak gittiğinde ne gibi tehlikelerle karşılaşabileceğini düşünmelisin. Yeteri kadar kendini savunacak durumda olabilecek misin?

0|0
    0|0
  • O fotograftaki sensen gel bisey denicem

3|0
    1|0
  • gitmeliyim diye bişey yok eğer sen bunu istemiyosan gitmezsin olur biter ama gitmek istersen sen bilirsin cezasını da sen çekicen ben değil ama ben söylemek zorundayım yoksa bana günah yazılır

0|0
    0|0
  • gitme gidersen ortama uyacaksın ıc dıye zorlayacaklar sen nefsıne hakım olamayıp onların buyurduklarını ıceceksın en ıyısı gıtme gunahada gırme

0|0
    0|0
  • git iç diyelim sende iç günahıda bize yazılsın dimiiiiiiii :D ben karışmam karar senin allah akıl vermiş herkese

0|0
    0|0
  • Git ya nolucak.

0|0
    0|0
  • Öpüştüğün resimleri koymuşsun buraya diskoda içiym mi diye soruyosun bize? Yani normalde yadırgamam ama müslümanım diye geçiniyosan onu da yapma..

1|1
    0|1
  • discoya gitmeyecek kadar dindarsan saçınıda kapaman gerekirdi

1|0
    0|0
    • He canim hee.

• seni veya kapalıları eleştirmek için demedim genelde kapalı namaz kılanlar discoya gitmiyor içki içip sapıtmadan eğleneceksen git tabi

Yükleniyor...