Deutsch çok zorsun be

Yeni başlayanlardanım ki en başında sayılarda zorlandım ya telafuzu ayrı dert yazımı ayrı bir dert taktikleri olan var mı konuda

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• ben lisede 4 yıl gördüm maalesef başka yol yok ama benden sana bir tavsiye böyle öğrenilmiyor yerine gitmek lazım yabancı dil asla ülkesinde öğrenildiği gibi öğrenilmez ya da ortamlarda öğreneceksin

0|0
    0|0
  • Das schwerste ist für jeden Anfänger*Anfang die Artikel der, die und das. Die kann man aber auch später lernen, wenn man ein Gefühl dafür hat.

Bei Deutsch werdet ihr euch die Zähne ausbeißen. Die Gramatik macht sogar den Deutschen zu schaffen.

Ich würde euch raten euch Deutsche Filme anzuschauen.

0|0
    0|0
  • artikel mevzusu mesele biraz yoksa zevkli bir dildir yazıldığı gibi okunur çoğunlukla bol bol kelime ezberlemeye çalış öğrenirsin...

0|0
    0|0
  • Nien... Deutsches sprache ist leicht... bemüh dich etwas =)

1|0
    0|0
    • Buna katılmıyorum.. Dünyanın en zor dillerinden bir tanesi olarak bilinir.. Ve yazdığından da anlaşılıyor zaten sen de tam çözememişsin ;)

• yooo çözdüm =) ... sadece azıcıcık unuttum :=)

• git amele olarak almanyaya 3 yıla tamam senin iş:D

1|0
    0|0
  • Taktik sökmüyor maalesef.

0|0
    0|0
  • ingilizceye göre ayrı zor bir dil. japoncadan kolaydır ama :)

0|0
    0|0
  • Aynen zorunlu olarak almıştım hazırlıkta en lanet dildir kendisi

0|0
    0|0
  • ben 5 yıl orada yaşadığm için kolay öğrendm şanslıym sanrm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Telaffuzu kolaydır aslında yazıldığı gibi okunur.

0|0
    0|0
  • almanca zor bir dil degil be sen bir de ispanyolca gör ezber ezber ezber kusuyorsun zor olmamasına ragmen hiç de sevmedigim bir dil kendisi

0|0
    0|0
  • Gitmeden ne kadar öğrensen olmaz dili öğrenmek ayrı onu kullanarak yaşamak ayrı. Almanya'nın kuzeyinde ve güneyinde bile farklı söyleyişler, telaffuzlar varken imkanın varsa git derim.

0|0
    0|0
  • kolay kolay :) basta her dil zor

0|0
    0|0
  • ben yazilanlari anliyorum da gerisi... zor flemenkcemden dolayi :)

0|0
    0|0
  • deutsch zor . das stimmt.

0|0
    0|0
  • türkçe daha zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...