KS Ahalisi Star Wars : Rogue One filmini bekliyor mu?

Nihayet ikinci fragmanın da yayınlanmasıyla birlikte bir takım şeyler daha da kesinleşti. Neden mi bahsediyorum? Elbette, Aralık ayında vizyona girecek olan Rogue One: A Star Wars Story filminden!
KS Ahalisi Star Wars : Rogue One filmini bekliyor mu?Bazı filmler vardır ki, onların gelişini beklersiniz. Yarattıkları garip bir his ile içinizi kıpır kıpır eder. Çocuksu bir heyecan ve merak duyarsınız. Posterini görmek, fragmanını izlemek hatta jeneriğini duymak bile bambaşkadır! İşte Star Wars camiasından bir bölümü anlatan Rogue One da benim için böyle bir etki yaratmakta.
Bir yandan serinin önceki bölümlerini izleyenlerin rahatlıkla hatırlayacağı hatta akıllarından hiç çıkmayan Death Star (Ölüm Yıldızı) üssü görünürken...
Diğer yandan da ilk fragmanın son saniyelerinde gözümüze ilişen ve soluğunu duyduğumuz asıl bombanın (Darth Vader) etkisi malumunuz! Yeni fragmanla birlikte hayranı olduğum oyuncu Mads Mikkelsen'i de görünce izleme isteğim üç kat daha arttı diyebilirim.
Hikayesiyle, kurgusuyla, kostümleri, aksesuarları, kılıçları, silahları, ultra zaman mekan kavramı, müzikleri, kahramanları ve kötüleri ile bir kült olan bu filmin sevenleri için duygular bazen yetersiz kalabiliyor.
Peki, KS ahalisinin içinde filmi bekleyenlerin oranı nedir? İlaveten eklemek istedikleriniz nelerdir?

• Merakla bekliyorum!
    28%(7)42%(25)Oy Ver53%(18)
  • Gelse de ilgimi çekmiyor.
    72%(18)58%(34)Oy Ver47%(16)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...