KS Ahalisi Star Wars : Rogue One filmini bekliyor mu?

Nihayet ikinci fragmanın da yayınlanmasıyla birlikte bir takım şeyler daha da kesinleşti. Neden mi bahsediyorum? Elbette, Aralık ayında vizyona girecek olan Rogue One: A Star Wars Story filminden!
KS Ahalisi Star Wars : Rogue One filmini bekliyor mu?Bazı filmler vardır ki, onların gelişini beklersiniz. Yarattıkları garip bir his ile içinizi kıpır kıpır eder. Çocuksu bir heyecan ve merak duyarsınız. Posterini görmek, fragmanını izlemek hatta jeneriğini duymak bile bambaşkadır! İşte Star Wars camiasından bir bölümü anlatan Rogue One da benim için böyle bir etki yaratmakta.
Bir yandan serinin önceki bölümlerini izleyenlerin rahatlıkla hatırlayacağı hatta akıllarından hiç çıkmayan Death Star (Ölüm Yıldızı) üssü görünürken...
Diğer yandan da ilk fragmanın son saniyelerinde gözümüze ilişen ve soluğunu duyduğumuz asıl bombanın (Darth Vader) etkisi malumunuz! Yeni fragmanla birlikte hayranı olduğum oyuncu Mads Mikkelsen'i de görünce izleme isteğim üç kat daha arttı diyebilirim.
Hikayesiyle, kurgusuyla, kostümleri, aksesuarları, kılıçları, silahları, ultra zaman mekan kavramı, müzikleri, kahramanları ve kötüleri ile bir kült olan bu filmin sevenleri için duygular bazen yetersiz kalabiliyor.
Peki, KS ahalisinin içinde filmi bekleyenlerin oranı nedir? İlaveten eklemek istedikleriniz nelerdir?

• Merakla bekliyorum!KS Ahalisi Star Wars : Rogue One filmini bekliyor mu?
    28% (7)53% (18)42% (25)Oy Ver
  • Gelse de ilgimi çekmiyor.KS Ahalisi Star Wars : Rogue One filmini bekliyor mu?
    72% (18)47% (16)58% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

3|0
9|18

En İyi Kız Görüşü

• Ben, ben, ben. Böyle çok istediğin bir şey bir anda olunca çok çok sevinir mutlu olursun ya, günlerce onun mutluluğunu yaşarsın diğer her şeye karşı pozitif bir enerji gönderirsin ya işte sanki ben filmi izlediğimde öyle mutlu olup o mutluluk uzun süre sürecekmiş gibi bir hisse kapiliyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum işte o mutluluğa erişmek için

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Vuhuu! Fragmanını seyrederken bile sabırsızlandım, görünen o ki her zamanki gibi müthiş bir macera ve nefis bir görsel şölen yine bizi bekliyor. Sihirli bir değneğim olsaydı filmin bugün sinemalarla birlikte internete de düşmesini sağlardım.
    Mikkelsen'i Adalet İçin ve Titanların Savaşıyla tanıdım vesonra filmlerinin çoğunu bulup izledim. Kendisi rolünün hakkını veren gerçekten büyük bir oyuncu. Onunla birlikte Star Wars'a güzel bir hava geleceği kesin. İzleyip göreceğiz.

0|1
    0|0
    • 1ay

Size o halde Hannibal dizisini şiddetle tavsiye ederim. Çünkü, Mads Mikkelsen orada resmen döktürüyor.
      Gerçi o dizinin de hakkını yediler. Üçüncü sezonda ipini çektiler. Fakat, finali muazzamdı.

• 1ay

Öneri için teşekkürler, internette bulur izlerim ben bunu..

• 1ay

Rica ederim.

• Vader'ın kaymağını yiye yiye bitiremediler. İzlemeyi düşünmüyorum. Boş aksiyon filmlerinden biri olur çıkar

0|1
    0|0
  • Önceki filmi sevemedim ama yine de bekliyorum.

0|1
    0|0
  • Hiç ilgimi çekmiyor 😂 😂

0|1
    0|0
  • Hiç benlik bir film değil

0|1
    0|0
  • Evet sabırsızlıkla

0|1
    0|0
  • Bu seriyi hiç seyretmedim, Matrix'i de izlememiştim hiç :)

0|1
    0|0
  • Hiç izlemedim..

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Star Wars ile ilgili hemen herşeye ilgisi olan biri olarak sinemada göreceğim bu filmi.

Ama asileri baz alan bir filme ne kadar gerek var, Death Star'dan ve Darth Vader'dan daha ne kadar hikaye çıkaracaklar? Her daim felsefi bir derinliği olan Star Wars'un kaçma kovalamaca üzerine dönen aksiyon filmlerine evrilmesi doğru mu?

BUnlar önemli sorular. George Lucas'ın seiyi Disney'e satmasına insanlar tam da bu yüzden ters tepki vermişlerdi.

1|0
    0|0
  • bence yeni bir seri peşinde lucas film
    nedense öyle hissettim
    Star Warsı satarak geliride elde etti:)

0|1
    0|0
  • Han Solo'nun oğlunu huzuruna çağıran dark side imparatorunun kim olduğunu, güçlerini öğrenmek için bile izlerim

0|1
    0|0
  • İçimde hep bir obi-wan olsun bir anakin olsun eksiklik kaldı ya nedense eskisi gibi olmuyo luke han falan var ama

0|1
    0|0
  • hiç bir serisini izlemedim. bunu da izlemiycem muhtemelen. Bunun yerine güzel bir kitap okumak daha mantıklı geliyor.

0|1
    0|0
  • sevemedim ben bunu

0|1
    0|0
  • Ne kadar cahil kaynıyor ya :( ankette olumsuz cevap vermişler hemen.

0|1
    0|0
  • bekliyorum da cok bir beklentim yok

0|1
    0|0
  • yeni görüyorum ama izlerim

0|0
    0|0
  • underworld gerisi yalan

0|0
    0|0
  • Beklemiyorum

0|0
    0|0
  • Nerdgasm🔭

0|0
    0|0
  • Cedaylar nerede hiç birini göremedim 😁

0|0
    0|0
  • ben daha hiç bir filmini izlemedim

0|0
    0|0
  • Hiç umrumda değil

0|0
    0|0
  • Sabirsizlikla beklesemde eski tadi yok..

0|0
    0|0
  • Çıkacağını duyduğumdan beri bekliyorum

0|0
    0|0
  • İçine ettiler filmin

0|0
    0|0
Yükleniyor...