Halk tv radhack konuşmaları

İyi akşamlar Redhack konuşmaları şu an Halk tv gezi parkı boyunca tek bu televizyon yayın yapmıştır

Helal olsun diyorum Düşünceleriniz nelerdir

İzleyenler veya Redhack bilenler yorumlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
Kızlar soruyor da üzerimizde Abd etkisi var ondan soru kalka bilir :)) soruyu kaldırırlar ama fikirleri asla

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• RedHack,Ayyıldız Tim kendi fikirlerine önem veriyor.Bu 2 grup varya ikiside ben haklıyım o haklı mevzularında şuan nickimle beraber bu işlerle uğraşıyorum golgeler.net'de hackerlar listesinde 33.Sıradayım golge'de uğraşmıyorum.Bu işlere girmiş biri olarak Ayyıldız Tim Çok Milliyetçi,RedHack Çok açık sözlü.Şimdi ikisinide sevmiyorum eğer olayları takip ediyorsanız Ayyıldız Tim basına sansüre uğraşıyor.Yok twitter kapatmakmış,yok facebook bırakın millet herşeyi tüm çıplaklığı ile görsün.Redhack aslında "Terorist" olarak algılansada özüne baktığınız Basından Sansürü Kaldırmaya Çalışan halka ses veren,devrimci insanlardır.Bu yazıdan bir şey anladıysanız az çok ne mutlu bana :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fikirlerini gayet açık dile getiren bir grup.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O Tv'lerin olaylar esnasında 'Keşke 3-5 kişi ölse' de dediklerini biliyor muydun? Bilmiyordun eminim. Bu mudur sorumlu yayıncılık? Alayı şerefsiz bunların.

1|0
    0|3
    • Halk tv yi ayırıyorum diğerleri için evet

• Ulusal TV'de söylenmiştir bu dediğim cümle. Halkı yatıştıracakları yerde galeyana getirdiler.

• Adam dobra dobra herşeyi konuşuyo helal olsun.

0|2
    0|0
  • diğer kanallar kapatılsın diyorum

0|2
    0|0
  • Sadece rol peşindeler.

0|0
    1|4
Yükleniyor...