Kolay ve hızlı ingilizce öğretiyolarmış !

arkadaşlar aranızda hiç değişik metodlarla ingilizce öğrenen oldumu bugün karşıma kolay lisan diye bir sayfa çıktı 3 ayda bülbül gibi ingilizce konuşabiliyormuşsunuz ve de günde yarım saatlik pratikle, hiç deneyen duyan gören var mıişe yarıyomuki?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• he anasını satıyım o kadar kolaydı erasmus için şuan amerikadayım para harcamamak için yemek yemiyorum ölümüne pratik 10.000$ para gitti sen 3 ayda öğrenicen öyle mi yapma bunu

0|1
    0|0
    • bende gidicem, bende , bende :D

• cok sacma geliyo gercekten ama sayfanın altındaki yorumları gördün mü fake hesapmı acaba onlarda :)

• benimde ticari sitem vardı o yorumlar onaya gidiyor ve kendi yorum atıyor çoğunu mesela hepsiburada ve hızlıal.comda bir tane kötü yorum göremezsin hiç birini onaylamıyorlar :)

Kızlar Ne Diyor 3

• kolay ve hızlı ing. olarak 2 günde 1200 kelime+ gramer vadeden doping hafıza'ya gittim hiç bir şey öğrenemedim daha doğrusu öğrenemedik kolay yolu boşver zor her zaman daha sağlamdır :)

0|1
    0|0
    • benim bahsettiğim yer üç ayda öğretiyo ama gramer flan yok sdece konuşmayı öğreniyosun bir çocugun dünyaya gelip konuşmayı öğrenip sonra gramerleri öğrenmesi gbiymiş 43 yıldır kullanılan bir teknikmiş

• bilemem yönlendirmek istemem bende önceden kesinlikle böyle kolay bir yöntemle öğreten bir yerden öğrenicem diyordum diğer türlüsü zor ve uzun geliyordu asıl istediğim hipnozlu sistemdi ama bu hafıza eğitimiyle olan karşıma çıktı sınav öncesi kısa zaman diye atladım hemen fos çıktı artık hepsine olan inancımı yitirdim :/

• inanma bence bide uykuda öğrettiğini vaad edenler var mesela

0|0
    0|0
    • inanmak istiyo insan ya keşke şurda deneyen biri yorum atsa deseki ben denedim oldu :)

• Ben yavas yavas öğrendim

0|0
    0|0
    • kendi başına mı ?

• Yurt dışına çık eğer imkanın varsa

• yok maalesef :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...