En sevdiğiniz şarkı sözü ?

ewt arkadaşlar en sevdiğiniz şarkı sözü hangisi. ? Şarkının adını bide söyleyeni yazın ama. benim: Adam olana sevdayı gurbettede yaşatır (Cem Karaca - Bidanem)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• çok mu kolay bu son demesi,vermiyorum ki son nefesi ellerin eskisi beyaz mı ?bana bunları o ellerle mi yazdın?ah yeniden başlamalı dersen,vakit daha yavaşlamalı dersen,beklemek eskisi gibi kolay mı?zaman geçmiyor zaman yalan mı?yine karşılaşırız,dünya küçük aşkın büyük...

mevsimler dönünce yaza kuşlar döner pişman şimdi sen mi ben mi kim suçlu kimse yar.voltalar atıyorlar içimde pişmanlıklar,şimdi sen mi ben mi kıydılar ikimize...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sustu bu gece karardı yine ay.

Kaldı geriye cevapsız sorular.

"Uyandığında onu ilk kim görecek?"

"Bıraktığım düşü kim büyütecek?"

Manga - Cevapsız Sorular .

2|0
    0|0
  • sezen aksu-herkes yaralı

yarali tepeden tirnaga herkes yarali alisilmiyor aciya yok kaydesi kurali kanayip ne kadar tutabilirsin gul ugruna dikeni ne giden anladi ne gelen olani biteni..

0|0
    0|0
  • Vefan yokmus be sevgili içinde ask yananlara

Yolundan dönme aldırma dumanlara

Sefa olmaz be sevglili yurekten ah alanlara

Inahetin bana degil

Dualara !

0|0
    0|0
  • kestiğim umitlerdan yelkenler yaptım ama yokluğunda ne gidebildim nede kaldım

Emre Aydın ''Sensiz İstanbul a düşmanım''

0|0
    0|0
  • link ne diyorsa artık

0|0
    0|0
  • Iron maiden dream of mirrors

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bundan sonra adını kırk yılda bir anarım. sende kaybettiğm başkasında ararım benim için üzülme ...Benim için üzülme (FUNDA ARAR)

0|0
    0|0
  • bazen bir içki şişesi,yaşam destek ünitesi..(TEOMAN-Soluk soluğa)Diğer tüm şarkıları gibi bu da muhteşemdir,tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • ali ekber çiçek ağlama gözlerim mevlan kerimdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...