Kendimden soğudum ne kıroymuşuz ya... Geçmişe gidelim mi?

Hergeçen gün birşeyler değişiyor farkında olmasak bile..

Youtebe üzerinden video izlerken eski müziklere kadar indim...

Neşeli neşeli dinlediğimizde radyoda cıktıgında son ses verdiğimiz müzikleri buldum...

Tabi ozaman interner ortamı fazla olmadıgı için türkçe müzik dinleniyordu ve herkes kesin dinlemiştirde...

Sizinde aklını geliyor mu? Eskiden moda olup şuan ben bunu mu dinliyor muşum dedidiğiniz var mı?

Başka birşeyde olabilir...

Ben Örnek müzik vermek istiyorum :)))

link

link

link

link

link (kendinize gelmeniz için yardım amaclı cok amaclı)

Güncellemeler:
:))))) duygulandım bee :D cocuklumun sarkısı bu müzik cıktıgındaa kosa kosa oyuncak arabalarımı alırdım hemen halının üstündee vınnnnnnnnnnnnnn vınnnnnnnnnnnn die kullanırdım :D
link şarkıyı koymayı unuttum bak yine heyecanlandım :D
Buda bir arkadaşın özel hediyesi... Çok teşekkür ediyorum buradan seviliyorsun :)))) izleyin mutlaka link

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• tam 1995 senesnin bir programını izliyordum. baktım ki burada da soru açımış.izlediğim program link tarkan hayranlığım tavandı bir zamanlar :D:D

e o zaman tek müzik kanalı kral tv vardı ne çıkarsa bahtımıza diyip hepsinn hayranıydık :D

link

link

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende tersi gerçekleşti.

Zamanında Serdar Ortaç'tan Karabiberim, Ciguli'den Binnaz falan dinlemez ve dinleyenlerle dalga geçerken, geçtiğimiz gün gittiğim bir partide tüm insanlarla birlikte 90'lar ayağına bu tür şarkıları keyifle dinleyip cozuttuk.

Evet, cezam neyse razıyım.

0|0
    0|0
  • link çocukluğumu yemiş bi şarkı :D

link bebeklikten çocukluğa geçişimin kahramanı :D

link bu çok acayipti :D

0|0
    0|0
  • link yeah ortalığı yıkmıştım aynı yelekten istiyorum diye babam telli arabayla beraber getirmişti bi akşam sevindirik olmuştum vay beaa

0|0
    0|0
  • link (Böyle bir deri montum var, evet)

link

Ailecek hastasıyız bu ikisinin..

0|0
    0|0
  • o yıllarda yerlide tek Tarkanı dinlerdim birde trt de pop saati olurdu kaçırmazdım ne günlerdi be

0|0
    0|0
  • yıllar yorgun ben yorgun ilk ögrendiğim :) benjamin push the button gibi :p

0|0
    0|0
  • Moda onlar moda..

0|0
    0|0
  • Eski şarkılar ve hafızamızda canlanan anılar her şarkının kendine göre bendeki yeri ayrıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...