Önerdiğiniz, okuması keyifli, sürükleyici kitap mevcut mudur?

Kitap okuma alışkanlığım yok sırf bu alışkanlığı kazanmak için güzel bir kitap okumak istiyorum ve sürekli devamlı istek olsun...

Güncellemeler:
1ay http://i.hizliresim.com/G3VDQ3.jpg

Bunları harmanladım. Soruma cevap veren herkes için teşekkür ediyorum

0|0
32|17

En İyi Kız Görüşü

• Kitap alışkanlığı kazanmak için öncelikle sayfa sayısı az olan kitaplarla başlamanı öneririm diğer türlü ne kadar sürükleyici olursa olsun psikolojikmen bir süre sonra sıkacaktır. Kısa ve sürükleyici bie kitap olarak Veronika Ölmek İstiyor kitabını önerebilirim.. bir günde bitirmiştim. Konusu hayattan zevk alamayan ve intihara kalkışan güzel bir genç kızın ölememesi sonucu akıl hastanesine kaldırılması ölümüne günler kalması ve gözlemleri yazıyor kitabın sonu da biraz ters köşe :) Tavsiye ederim pişman olmazsın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 31

• Psikolojik gerilim seviyorsan Daniel Palmer'ın, Agatha Christie'nin, Tess Gerritsen'in kitaplarını öneririm.

0|1
    0|0
  • Tess geritsen polisiye tarzi kitaplari var ben ciragi okumustum ama o serinin ilki varmis
    Tarihi sarikamis beyaz huzun yazarini hatirlamiyorum
    Arkadaslik atesbocegi yolunda
    Ask sevgi senden once ben
    Simdilik bu kadar aklima geldi yolda oldugum icin

0|1
    0|0
  • hikaye tarzı seviyorsan kesinlikle gülüp eglenmek için puccanın günlüklerini almalısın hikaye degilde macera seviyorsan bir önerim ın to the wıld yabana dogru dıye gecıyor sıddetleee tavsıye edıyorum ınsanlardan bagımsız dogayla ıcıce 5parasız dıplomasını arabasını yakan bırının hayatından bahsedıyo hayat bakıs acın degısıcek

0|1
    0|0
  • "Sadece başbakan okusun" diye bir roman okumuştum tavsiye ederim oku.
    Birde "iş işten geçti" felsefik bir kitap ama güzel.
    "Çırak"var birde
    "Oğlum oğlum" duygusal ama okuyunca sürükleyen bir kitap. Hepsini okumanın tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • O zamam Jül Vern in kitaplarından başla

0|1
    0|0
  • suç ve ceza

1|1
    0|0
  • yüreğim seni çok sevdi

0|1
    0|0
  • Sebahattin Ali "Kürk Mantolu Madonna" tabikide. Bir çok güzel kitap (roman) okudum, evet, ama aşkın en güzel anlatıldığı bu kitabın bende bambaşka yeri var.

0|1
    0|0
    • 1ay

Bu arada kitap sırf aşk temalı değil, insanların dış görünüşlerine bakarak karakterleri ve ya hayatları ile ilgili karar vermenin ne kadar yanlış olduğunu da öğretir. Bir insanın suskunluğunun arkasında ki yaşanmışlıklara da bizzat tanıklık etmemizi sağlar.

• 1ay

Listeye aldım okuyacağım

• Jayne Ann Krentz =Yol

0|1
    0|0
  • Hangi tarzı daha çok seviyorsun önce ona karar ver ki okuduğun kitabı birkaç sayfa sonra kenara atma. Herkesin tarzı farklı olduğu için şunu oku demek yanlış olur ama polisiye romanlarından başlayabilirsin mesela.

0|1
    0|0
    • 1ay

Tarihi böyle savaşları anlatan filmleri severim kitaplarını da severim zannedersem ders kitabı gibi olursa okumam...

• 1ay

Tarihi konuları ele alan roman herkesin kaleminden okunmaz kimi sıkıcı anlatır kimi ağır dil kullanır. O yüzden dedim ya polisiye macera okumaya yeni başlayan biri için uygun bir tarzdır.

• 1ay

Teşekkür ederim

• Fantastik kitaplar ilgini çekerse cassandra clare in 2 serisi var.

0|1
    0|0
  • Stefanie Zweig - Yüreğim Sana Ait
    İkinci dünya savaşında Almanya'dan Afrika'ya göç eden Yahudi bir ailenin hikayesini anlatıyor.

0|1
    0|0
  • Uçurtma avcısını öneririm ama ince bir kitapla başlayayım dersen içeriği kesinlikle mükemmel olan Şeker Portakalı'nı okuyabilirsin. Kesinlikle iyi ki okumuşum dediğim kitaplar

0|1
    0|0
  • grey of :)

0|1
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna, Vadideki Zambak, Böğürtlen kışı

0|1
    0|0
  • Anna karenina

0|1
    0|0
  • Fareler ve insanlar -John Steinback ten

0|1
    0|0
  • Aklından Bir Sayı Tut 😊

0|1
    0|0
  • Denemeler - Montaigne

0|0
    0|0
  • Kevin Guilfoile - Klon

0|1
    0|0
  • Nietzsche Ağladığında - Irvin D. Yalom
    Bu kitabı okumaya yeni başladim konusu kısaca belirtmek gerekirse Nietzsche 'nin ümitsizliği ve ardindan hastaliginin tedavisi için gelişen olaylar, güzel bir kitap sesli okumani tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Trendeki Kız basit bir kitaptır. Kolay okunur.

0|0
    0|0
  • Dan brown cehennem.

0|1
    0|0
  • son kamelya

0|1
    0|0
  • Aşk-ı Esaret

0|1
    0|0
  • Ilgın olut neva

0|1
    0|0
  • Paranoya oku bir gunde bitirecegine eminim

0|1
    0|0
  • :D kürk mantolu madonna hemen şimdi haydi al oku

0|0
    0|0
  • Merhamet

0|1
    0|0
  • Dorian Gray'in Portresi

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 16

• Dan Brown'un herhangi bir kitabı olur..

Korku gerilim seversen Stephan King kitapları da güzeldir.. Polisiye Agatha Cristie olabilir.. Tamamen nasıl bir tarz sevdiğine karar ver, yardımcı olalım

0|1
    0|0
  • ilgi duyduğun konu nedir kardeşim siyasimi? ideolojikmi? roman mı bu önemli

ama benim önerecğeim sana

Charles dıckens-iki şehrin hikayesi

0|1
    0|0
  • Değildir

0|1
    0|0
  • fıller sultanı ıle kırmızı sakallı topal karınca kanks

0|1
    0|0
  • ben okuma alışkanlığına Çatıdaki Kıvılcım Ruby ile başladım ve bence çok güzel bir kitap. Okumaktan sıkılıyorsan çizgiromanlarlada başlamanı önerebilirim.

0|1
    0|0
  • Aşk...

0|1
    0|0
  • Gün Olur Asra Bedel

1|1
    0|0
  • Amin Maalouf tüm kitapları, kesin çözüm :)

0|1
    0|0
  • kursun asker

0|1
    0|0
  • cin aliden başla yavaş yavaş

0|1
    0|0
  • Polisiye psikoloji türü okurum ve gayet akıcı oluyor bende başlarda sevmezdim bu türle tanışana kadar. İlk kitabım Kanlı Kartal efsane bir kitaptır. Onun haricinde kusursuz tuza. Psikopat. Temizlikçi. Olasılıksız. Empati. Mahzen tavsiye edebilirim bunları

0|0
    0|0
  • Ali seriati -sizi rahatsiz etmeye geldim

0|1
    0|0
  • Sanriyi oku

0|1
    0|0
  • Metal fırtına

0|0
    0|0
  • ernest hemingway kitaplari oneririm...

0|0
    0|0
  • Eğer karanlık ve gizemli bir ambians seviyorsan;

Cthulhu'nun Çağrısı (HP. LOVECRAFT) tavsiye ederim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...