Enstrumantal muzik sever misiniz?

Son zamanlarda keman, kemençe ve azeri kemençesi gibi yaylı çalgı aletleri ile farklı şekillerde sunulan enstrumantal muzikleri dinliyorum.

Enstrumantal müzik bence bir çok sözlü müziklerden yani şarkılardan daha cok düşündüren ve daha çok anlam yukleyen bir muzik türü. Son zamanlarda en cok dinlediğim enstrumantal müziği paylaşıyım hemen. Varsa sizinde dinlediğiniz benzeri enstrumantal müzikler paylasir misiniz?

Kesinlikle kendine özgü bicimde yorumlamis www.youtube.com/watch?v=7ylTzg7P9BA

Ozellikle videonun ortasindan sonra mukemmel www.youtube.com/watch?v=RgKKgzVhMgY

Bildigimiz kemenceyle bilmedigimiz bir ses yakalamis. Videoyu izlemeden dinlesem kemence oldugunu anlamazdim www.youtube.com/watch?v=UfpOGbJHFE8

2|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ilk video, ay isiginda... Uzun zamandir dinlememisim, huzunlendim...

0|2
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=bYoZtlunZhE

kemana sardım bu aralar. kursa yazıldım ama yapıcam sanırım :(

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet canli izledim bunu ve araliksiz izledim. Yayli calgilara ilgim cok fazla. Bende ozel keman dersi arayisindayim Şu an . Ogrenirsem ne mutlu bana :)

• 1ay

Cok zormuş öğrenmek ya Sıkıldım 1-2 ayda. En baştan öğretıyolar nota bilgin varsa çabuk kaparsın sırf devleerin aşkını fikrimin ince gülü ve dudaktan kalbeyi öğrensem yeterdi benim için :))))

• Site de böyle guzel soru soranlar kalmış demek ki onu farkettim :) nasıl soru sorulur dersi vermissin resmen. Ancak detay uzun ve ne yazik ki gereken ilgi olmayacak bu soruya. 3 enstrumantal muzikte müthiş ve cok iyi seçimler yapmissin. Ethnic band - çeçen kizini dinle. Yaylı olmasa da guzel bir enstrumantal muzik :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...