Kitap okuyor musunuz? Okuyorsaniz en sevdiğiniz kitap ya da kitap serilerini söyler misiniz?

Ben aşırı kitap okuyan birisiiyimdir ayni zamanda yaziyorum da birşeyler. Sizinde varsa önermek istediklerini severek okurum arkadaşlar :)

0|2
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap okuyorum elbette.

Bana kitap okumayı sevdiren, ilkokulda okuduğum Denizler Altında 20.000 Fersah kitabını hiç unutmuyorum.

Ben daha çok araştırma, tarih, politika okuduğum için seni pek açmayabilir o tarz ama sen yaşında birinin mutlaka Nutuk'u okumasını tavsiye ediyorum. Turgut Özakman'ın Diriliş, Şu Çılgın Türkler, Cumhuriyet serilerini mutlaka oku. Sinan Meydan'ın Akl-ı Kemal serisini de oku, tarih bilinci oluşması açısından.

Bunun dışında;
    Bin Muhteşem Güneş / Khaled Hosseini
    Karışık Kaset / Uygar Şirin
    Mahalleden Arkadaşlar / Selçuk Aydemir
    Katre-i Matem / İskender Pala
    Anne, Tut Elimi / Uygar Şirin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tamam kült bir kitap olabilir ama Suç ve Ceza'ya doyamıyorum ben 😄

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hiç öyle koca bir kitabı ya da yazarı "en" kılmadım gözümde, zira her kitaptan bir şeyler öğrenmişizdir illa ki...

Ama aklımda kaldığına göre okuduğum en güzel söz, Platon'un "Lakhes" adlı kitabında Solrates'in cesareti tanımladığı şu ya da şuna yakın sözleri olmuştu: "Cesaret, aptalca ve korkusuzca harekete ya da saldırıya geçmek değil, korkulacak şeyler arasında kıyas yapıp en az korkulanı belirleyecek bilgiye sahip olmaktır"...

1|0
    0|0
  • Tess Gerritsen' ın "Cerrah" serisini kesinlikle tavsiye ederim. Ben de kitap okumayı çok severim. Hatta Wattpad'de hikaye yazmaya da başladım. Ha bu arada, o uygulamada da çok kitap bitirdim. Mesela "Toprak ve Yağmur" sevdiğim kitaplardan birisi. Bi' de "Sanırım O kardeşim. Sendin Aşkım." serisi. "Satılık Erkek" de güzel bir hikayeydi.

1|0
    0|0
    • 1ay

Buyuk bir Tess gerritsen hayraniyimdir cerrah serisini cirakla baslamistim ama yanlış baslamisim ilk kitabi aldim sonra okudum sonra da devamı geldi zaten

• 1ay

Ben Cerrah kitabından başladım yine. şu an 15. sayfadayım. Doyumsuz bir seri gerçekten. Kadın çok güzel yazıyor. Okurken yaşıyorum, bilinç altıma işliyor, yazdıklarıyla direk gözgöze geliyor gibi oluyor, ürküyorum.

• Serileri bilmem seri okumamda Chuck Palahniuk un kitaplarını tavsiye ederim aklına gelebilecek her şeyi eleştiriyor, yeraltı edebiyatı

1|0
    0|0
  • Pucca serisi guzel. Birde Oğuz Atay Tehlikeli oyunlar

1|0
    0|0
  • E tabi kitap okurum ama en sevdiğim 3 kitap put your hands up shut the f*ck up and shake it up

1|0
    0|0
  • 1984 olabilir huzursuzluğun kitab da

1|0
    0|0
  • hayt avcısını okuyorum çok beğendim

0|0
    0|0
  • Halikarnas balikcisinin tum eserleri, abdulhak sinasi hisar, resat nuri ayrica falih rifkinin zeytin dagi mutlaka okunmalı bulabilirsen nezihe araz anadolu evliyalari bu eserin onsozunu ihmal etme

0|0
    0|0
  • Okuyorm

0|0
    0|0
  • Lord of ring or hobbit efsaneler flimleri tırı vırı

0|0
    0|0
  • Oktan keleş hocanın kitaplarını oku.

0|0
    0|0
  • Hayır pek okumam

0|0
    0|0
  • Çankaya

0|0
    0|0
  • star wars tüm serileri

0|0
    0|0
  • Okumuyorum.

0|0
    0|0
  • Evet ben de okumayı seviyorum çok fazla hem de 😊şimdi hangi birini desem ki diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • cin ali kitabı

0|0
    0|1
  • Okumuyorum ama herkes şahmat okuyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Wattpad uygulamasında gölge serisiyle karşılaştım tesadüfen. 1 paranoya 2 melankoli 3 iklimler. İklimlerdeyim şu an. Bilmem bu kaçıncı okuyuşum. Yazarı Tuba Arık. Mutlaka bir bakmanı tavsiye ederim pişman olmazsın

1|0
    0|0
  • Okuyorum Azra kohen öneririm

1|0
    0|0
  • Kur'an-i Kerîm.
    Yazarı eşsiz !
    Muhteşem.

1|0
    0|0
  • Şuanda Olasılıksız-Adam Fawer okyorum :D

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben onu 3 yıl önce okudum benim en favori ilk kitabım arasında yer alır mükemmel kitabının sonun da ağzın açık kalabilir :)

• 2ay

Erteledim okumayı hep zaman geldi okuyorum bende bakalım :D

• 1ay

8 yıl önce okudum, aklımda kalmadı hiçbir şey o kitaba dair. :)

• Tess Gerritsen rizzoli&ısles serisi

0|0
    0|0
  • Dalkavuklar Gecesi okuduğum en harika kitap

0|0
    0|0
Yükleniyor...