Bana yüzüklerin efendisi ayarında fantastik bir film söyler misiniz;?

Eminim vardır ama ben bulamadım , izlediğiniz memnun kaldığınz varsa acil?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben 4 numara

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle beklentin bu kadar büyük iken sana nasıl film onerebiliriz :D
    Day watch filmi var fantastik. Fakat rus filmi. Hollywood a yakın olsa da bollywood tarzı sahneleri var :D Gerçi daha sonraları rus yönetmen büyük beklentilerle hollywood a gitmişti. Film fena değil ama hiçbiri lotr e yaklaşamaz bile. Narnia günlükleri biraz daha çocuk işi olsada fantastik bir film. Yine dungeon and dragons filmi var izlenebilir. Benim favorim https://www.youtube.com/watch?v=cMzmjsf_he0 yinede lotr in % 20 si etmez :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Serefsizler seviyeyi o kadar yükseltti ki ne bok yiyeceğimizi şaşırdık :)) narnia günlükleri iyiydi ;)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Eminim vardır; iddialı bir cümle olmuş, zira Lord of the Rings gibisi yok hali hazırda. O yapıldı, izlendi ve izleniyor hala; ve orada tadıyla kaldı işte...
    Yüzüklerin Efendisi ile neyi kıyaslarsan kıyasla yaklaşamayacak onun kalitelisine; Hobbit bile.

Şayet LOTR hayranıysan, strateji oyunu olan LOTR 2'yi öneririm; muhteşem bir yapımdır, yıllarca da oynadım. Aynı tadı alırsın, ve sensin komutan. FPS değil ama strateji olan LOTR 2.

0|0
    0|0
  • Hobit serisini izlemissinizdir diye dusunerek. soylemiyorum bile onu. Bunun haricinde arsivi kurcalayip hemen bir yonlendirme yapayim size

0|0
    0|0
    • 1ay

Bekliyorum

• 1ay

Warcraft filmini ben de onerecektim. AMA Oyununu oynamayan konusuna yabanci kalabiliyor. Bunun haricinde de jules vernin kitaplarinin filmlere uyarlamasi guzel. Ayrica percy jackson serisi de guzeldir

• hobbit var izlemediysen

0|0
    0|0
  • Öyle ayarda kalitede yok ama warcraft bak bir

0|0
    0|0
  • Warcraft

0|0
    0|0
  • diziler var shannarah onu izle

0|0
    0|0