Evrenin kendi kendine oluşmuş olma ihtimali nedir?

Bu konu hakkında düşünceleriniz neler? .

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Bir musluman in bunu sormadi garip geldi sen musluman misin acaba merak ettim..

0|2
    2|0
    • yanlış düşünüyorsun alquenti Müslümanda olsa hırstiyanda ateistte olsa bırk sorgulayarak seçsin. Dönüp geleceği yer belli nedne rahatsız oldunki ?

• Müslümanım, araştırıyorum.

• belkide sorgulamadığın için sen müslüman değilsin. din seçeceksen annen babandan öğrendiğin için değil, araştırarak diğer dinleri de öğrenerek seçersin ya da ateist olursun sana kalmış.

Kızlar Ne Diyor 8

• Evrenin kendi kendine oluşma teorisi, bir yumurtanın ayaklanıp, kendi kendini tavada kırması durumdan daha saçma bir olasılıktır.. Benim hayat görüşümde tesadüflere yer yoktur, bunca olağan dışı şeyinde kendi kendine oluşması imkansızdır...

0|2
    0|0
  • Yoktur öyle bir ihtimal.

0|0
    0|0
  • Kendi kendine oluşmuş olmayacağını pozitif bilim bile kabul etmişken bu soru biraz tuhaf geldi. Sonuçta sadece din değil bilimde bunu kabul etmiştir.

0|0
    1|0
  • uzayda zaman ve dolayısıyla başlangıç var bu yüzden imkansız bence. bir tetikleyici madde(şey) yoklukta olamaz diye düşünüyorum. tabi ben basit insanım bu yüzden bilemem doğrusunu.

0|0
    0|0
  • İmkanı yok

0|0
    0|0
  • %0,000000000001 [birlik ksmi da oyle olduguna inananlar icin

0|1
    0|0
  • Ne kadarını bilmem ama neden ve sonucun bir yanılsama olduğuna inanıyorum.

0|0
    0|0
  • imkansız..bastan tesaduf olsa hala sua ana kadar tesadufluk dewam ederdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İmkanı yok, aynı zamanda geçenlerde nette dolaşırken denk geldim link adamın dediği gibi bu kadar şeyin kendi kendisine olması mümkün değil.

0|1
    0|0
  • Bu konu hakkında kesin bilgi veren cahildir

0|2
    0|1
  • O inkar edenler görmüyorlar mı ki göklerle yer birbiriyle bitişikken, biz onları ayırdık ve her canlı şeyi sudan yarattık. Yine de onlar inanmayacaklar mı?

0|0
    0|0
  • sıfır.

0|1
    0|0
  • evrenin oluşmasını sağlayan yaratıcıdır ama evren oluşurken kendi kendine oluşmuştur yani burda yaratıcı bir nevi düğmeye basıyo(big bang) ve devamı kendi kendine oluyor

0|0
    0|0
  • belki de hep vardı ya da yoktan var oldu ya da başka evrende bir toz tanesiyiz , hatta belki tek boynuzlu atın boynuzudur evrenimiz , tanrı yaratmış olabilir, tanrılar yaratmış olabilir yani anlayacağın kanıtlanmadıktan sonra anlatılanlar sadece bir hayal ürünüdür.

0|0
    0|0
  • h ttp://www.youtube.com/watch?v=qQLwmGYGKPw

Bunu izle üşenmeden adam muhteşem :D

0|0
    0|0
  • bilim adamı olmayan basit insanların yorumlarını okumak için geldim

0|1
    1|2
  • burda ateistler köşeye nasıl sıkıştığını belli ediyo

0|0
    1|0