George Orwell'in 1984 romanindan bir diyalog. Ne dusunuyosunuz bu diyalog hakkinda?

Iki sevgili bereber olurlarken konusuyolar.. benim cok hosuma gitti.. sizin,?George  Orwell'in 1984 romanindan bir diyalog.Ne dusunuyosunuz bu diyalog hakkinda?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Saçma değil gayet sınırları aşan bir diyalog

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Var olan ya da toplumun olması gereken olarak gördüğü her şeyi tersten yazmıştır Orwell 1984'te. Ama kimse anlayamadı. Günümüzde ancak değeri anlaşılmaya başladı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sadece diyaloga bakıp yorum istemen saçma olmuş. O kitap farklı bir kitap. Adam bastırılmış, yok sayılmış insanı arzularını tekrar elde ettiğine seviniyor. Ve bu sisteme karşı olduğu için bunu böyle önemsiyor.

0|1
    0|0
  • Aradığım erkek düşüncesi 😛 kitabı en kisa zamanda incelemek istiyororm 😛

0|1
    0|0
  • Farkli bir bakis acisi neyi kast wttigini anladim ama ben en dogal arzular, en basit olaylaylardansa daha dusunceli zeki yaklasimlari tercih ettigim icin bana uymaz

0|0
    0|0
  • Şimdi millet kitabı aşk romanı sanacak naptin :)) Oysaki okunasi güzel bir kitap.

0|1
    0|0
  • Saçma geldi bana

1|1
    0|0
  • Ben olumsuz şeyler düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Her zaman zıtlığı kitaplarında yansıtan bir Adam farklı bir dünyası var adamın güzel kitaptı hayvan çiftliği gibi ütopyalar

0|0
    0|0
  • Askin gözü kordur de iye boşuna söylememisler.

1|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Hosuma gitmedi. Sacma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• orrrspu ile prrssspu çocuğunun aşkı heralde. Adamı kötü bir karakter olarak göstermek psikolojisinin bozukluğunu göstermek için bazxı duyguların içine etmeye gerek yok. Mesela frieza da kötü bir karakter ama zekiliği ile insanlara kendini de sevdirmiştir. Sevmiyorum böyle karakter özelliklerini ben. Çok abartı.

0|1
    0|0
  • Kitabı okumadım ama, paragraftan bir şey anlamadığını düşünüyorum.
    O kitap, bir aşk romanı değil, bir distopya.

0|1
    0|0
  • Cuckold Winston

0|0
    0|0
Yükleniyor...