Sizce müzik dünyasında sesi ve şarkılarıyla kendinden söz ettirecek bayan solist kim olacak?

Anketime hoş geldiniz :) Sizce son dönemde seslendirdiği şarkılar sesi ve yorumuyla dikkatları üzerine çeken türk pop müziğinin gelecek vaadeden kendisinden uzun yıllar söz ettirecek bayan ismi kim olur ve neden?

• İrem Derici
    44% (34)26% (13)37% (47)Oy Ver
  • Aslı Güngör
    12% (9)18% (9)14% (18)Oy Ver
  • Merve Özbey
    21% (16)20% (10)20% (26)Oy Ver
  • Simge Sağın
    16% (12)24% (12)19% (24)Oy Ver
  • Aynur Aydın
    7% (6)12% (6)10% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Merve Özbeye oy verenlere çok teşekkürler. Anket sonucunda bir numara Özbey çıkarmı şu an bilemiyorum ama müzikten anlayanları görmek mutluluk verici!
1ay Anket güncel.

1|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 3

• Merve Özbey olur. Aslı Güngör 2009'dan beri var daha ne yapsın :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Aslı Güngör iyi bir solist ama iyi şarkı gelmeyince ne yapsın sesi yorumu harika biri ama Kalb kalbe karşı derler , Aşk Herşeye Değer gibi sözleri ve bestesi güzel şarkılar üretilmeyince kendisinin yapacağı birşey yok tabi Merve Özbey ile ilgili yorumuna katılıyorum eğer çıkardığı albümündeki çizgisini bozmazsa Gülşen'in veliahtı o olacak gibi. Şarkı söylemek ona çok yakışıyor hissederekte söylüyor yeni şu anki müzikte yeni jenerasyonda yorum ve ses açısından Merve'nin bir eşi yok.

• 1ay

Merve'ye her tür gidiyor. Aslıya gelincede bunlar sözde şarkıcı değilmi şarkıcıysa kendisi yazsın kendi emeği olmadan şarkı gelse nolucak diyelim ben şarkılarımı satsam aslı gibi bir ay söyleyip 4 yıl kaybolan birine mi yoksa popüler şarkıları gündemden düşmeyen birinemi satma gibi fırsatım varken kendi ismim daha çok duyulup para kazanacaksam aslıya vermem aslının ancak hit şarkısı alması için çok para dökmesi lazım ne kazanıyorda dökücek.

• boş hepsi yabancı özentisi. Ama içlerinde İrem derici parlak görünüyor. Aslı güngör kayboldu bile.

0|0
    0|0
  • İrem sığırı kim la? Pop dinlemeyen ben bile sılaya sempati duyuyorken...

0|0
    0|0
Yükleniyor...