Elektrogitar tavsiyesi alabilir miyim?

2 senedir kullandığım başlangıç seviyesi için aldığım orta halli bir gitarım var ve değiştirmek istiyorum. Ibanez EGEN-8 'e gerçekten aşık olmuş durumdayım ancak Türkiye'de herhangi bir yerde bulamadım, bazı yerlerde de stoklarda kalmamış. Şu an bulunduğum yerde de yok ve Türkiye'ye döndüğümde alırım diye düşünmüştüm fakat olmadı. 2 hafta sonra Türkiye'ye geleceğim ve alıp gitmek istiyorum. Şu ruh halimle de başka gitar alamam gibi o yüzden sizin bildiğiniz İstanbul'da bana istediğim gitarı getirtebilecek bir mekan var mıdır?

Birde yollarımız bu gitarla kesişmez belki diye gitar önerisi de alabilirim. Blues olarak başlamıştım ancak metal ve hard-rock çalıyorum ve ona uygun bir gitar alacağım. EGEN buna pek uyumlu olmayabilir ancak sevdim napabilirim. :D 4bine kadar olabilir ve güzel görünmesini de istiyorum açıkçası. Ibanez S ve SA serileri hoşuma gidiyor, Gibson ve Fender gibi gitarlardan sırf görünüşleri bakımıyla uzak durdum ancak beni onlara ısındırmayı başarırsanız da gerçekten güzel olur. :)

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...