DARK TRANQUILLITY - Misery's Crown Coverladım Dinler misiniz?

Merhabalar Bayram tatili taşınma derken covera ara vermiştim. Netimide nakil ettirdim ancak aktivasyon yapılmadı. Bende mobil paketlede olsa coveri upload ediyim dedim. Kullandığım tek sağlam ekipman dinamik mikrofon. Basit bir usb kartıyla mixer olmaksızın bu kayıtları alıyorum. Mix ve kayıdıda bizzat kendim yapıyorum Adobe auidition 1.5 ile. Vokaller tamamen bana ait parçanın alt yapısınıda youtubeden indirdim Videoyu LG L70 telefonla çekip Sony vegas Pro 13te editliyoruz. HD yaparsanız daha net izleyebilirsiniz Video çekim hariç herşeyini tek başıma yapıyorum yani. Eğer hoşunuza gittiyse Abone olup beğenerek destek olabilirsin. Teşekkürler
TARZ :İSVEÇ MELODİC DEATH METAL
ŞARKISÖZLERİ
COVER

• Beğendim
    0% (0)50% (2)33% (2)Oy Ver
  • Beğenmedim
    100% (2)50% (2)67% (4)Oy Ver
  • Bu tarz dinlemiyorum. Bakmak için geldim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Metal Müzik..
1ay Güncelleme 2.

1|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gene döktürmüşsün koçum :D üstünede bir şeyler koymuşsun sanki vallaha burda harcanıyorsun söyleyim sana soad'da sendeki ses yok yani amerika'da olsan yapımcılar peşinden koşar söyleyim :) justın bıeber gibi bebeler bile iş yapıyor ki seni düşünemiyorum... ;)

0|1
    0|0
    • 1ay

Ne yaptın sen abi Serj Tankian gibi ses nerde bizde:) Adam ödüllü vokalist. Bende eğitim yok profesyonellik yok. SOAD grubunu sevmem ırkçı ve Türk düşmanı oldukları için. Müzikal anlamda iyiler ama. Evet üstüne bir şeyler koyduk. Mixteki hatalarımı görüp en aza indirmeye daha temiz kayıt almaya gayret ediyorum artık abi:). Tabi Clean vokalleride geliştirmeye devam ediyorum elimden geldikçe. Desteğin ve yapıcı yorumların için her zaman teşekkürler abi ek olarak F*ck Justien Bieber :)

• 1ay

Aynen öyle abi:) Zamanla daha iyi olacak:)

• 1ay

hadi bakalım takipteyim :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeşim çok güzel olmuş doğru yoldasın ama çok ufak eksik var onuda aşarsan ticaret amaçlı müzikler yapabilirsin. vocaline reverb katman lazım çünkü vocal çok öne çıkmış reverb ile biraz derinleştirmen lazım ki müzik ile rekabetli gitsin. bide pich correction yapmalısın bunun için en ideal program melodyne studio 4 kullanışı çok basit ve sade. çok beğendim ama bizde bu tarz müzikten anlayan çok az bana biri yazmıştı "ben kaç yıllık müzisyenim beğenmedim bir an çatapat patlıyo zannettim" diye :) belli ki metalden anlamıyo :D

0|1
    0|0
    • 1ay

Vokalde reverb mevcut. Dinleyip duyamadıysan:) Picth correction yapacağım. Öğrendikten sonra tabi o biraz ince iş. Abodede işim bitsin cubaseye başlıyacağım.. Boş ver müzikten metalden anlayanlar yeter bize.

• 1ay

bir ara konuşuruz kardeşim. Söz veremiyorum bu net işlerim sıkıntıda ondan:)

• 1ay

ok kanka

• Devamını bekliyoruz ;)

0|1
    0|0
  • Daha tok bir ton almaya çalışmalısın, onun dışında güzel olmuş. Favori şarkılarımdan birisidir <3

0|1
    0|0
    • 1ay

Teşekkürler. Benimde favori parçalarımdan :) Vakit bulursam Letheyi coverlamayı düşünüyorum. Ama şu an aklımda ilk önce Arc Enemy Coverlamak var

• 1ay

Biliyorum. Dark Tranquillity ve In Flames zaten kardeş grup gibiler ikisinin vokali de iki grup için de söyledi :D

• 1ay

Aynen öyle:)

• Beğenmedim bunu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...