SİZCE NİYE YAHUDİ FİLMLERİ ?

sizce niye yahudi filmlerinin IMDB puanlari çok yüksek oluyor ?

özellikle nazi katliamini anlatanlar... pianist, schinderin listesi, hayat güzeldir filmleri gibi..

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten yilin filmi odulunu almak cok kolay .

1) Yahudileri hakli cikaran bir konu ele al

2) Escinselleri cok iyi bir seymis gibi goster.

3) Amerikanlaei ov

Bu filmde istersen arkadaslarini oynat ama yeterki bu konulari ele al bir kac dalda oscar adayi olmazsan gel yuzume tukur.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dunyayi onlar yonetiyor butun konularda guc onlarin elinde ozellikle sinema sektorunde az ama oz film yaparlar amac werilmek istenen mesaj olunca cok para dokuyolar bu ise.sonra fazlasiyla geri geliyor onlara.

0|1
    0|0
  • Çünkü dünya bir avuç yahudinin elinde kukla.Önce ona yakalık yapan kazanıyor

0|1
    1|1
    • aynen öyle benim görüşüm de bu yönde.

• zaten yahudi lobisi amerikada çok güçlü mecburen onlara sorulmak zorunda her şey. güzel benzetme :)

• Polanski Yahudi asıllı , Spielberg Yahudi asıllı, vs ... yönetmenler başarılılar.filmleri takip ediliyor .Nazilere dünyanın bakış açısı zaten ortada.

2|0
    0|0
  • Sorma halbuki yıllarca dünya susmuşken bosna katliamlarına... Allah hepsinin belasını versin.

0|1
    1|0
  • gerçeğe yakın ya da gerçek olduğundan olabilir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• dostum artık sinema endüstrisi siyasetin bir parçası.neden yahudi filmleri dersen tarihin en acımasız ve en büyük soykırımı olduğu için auswıtch kampında yapılanlar insanın kanını donduruyor gerçekten ve filmlerin kurgusu harişka özellikle pıanıst,ın her ne kadar filmin yönetmeni polanski sübyancı olsada?

0|1
    0|0
  • Şu Oscar zımbırtısı da yahudi lobisiyle dönüyor zaten. Filmlerin tamamı oscarlı. Oscar Akademy ödüllerine zokora.

Not: Antisemitist değilim.

1|2
    0|0
  • yahudiler gercekten iyi insanlar iki arkadasim var , ortadogudaki politikalari yanlis olabilir ama her hafta gelirler balkonda nargile keyfi yapariz. hepsi fasist degil ve islerini kaliteli yapiyorlar. ben gecmek icin ders calisirdim onlar en iyi notu almak icin calisirlardi.

0|0
    1|0
  • dünyanın %75 parasal,internet,multimedia yönetim hissesi onlarda olduğunda olabilir mi?

0|0
    1|0
  • güzel çünkü

0|0
    0|0
  • Film izlerken bunlar hangi dinden diye bakmıyorum o yüzden bilemicem .

0|0
    0|0
  • Reis olaya bir ırk olarak bakmıyorum baksaydım Filistin'e yaptıklarından ne oldukları belli ama bazı filmleri var mükemmel izlediklerimden hatırladığım hayat güzeldir ve piyanist var ikisi de çok güzel filmlerdi schinderin listesi'ni demin izleyecektim uzundu başka zaman onu da izliyeceğim. Hani Cem Yılmaz'ın tabiri ile adam uçuyor kesin ip vardır a.k dersen olmaz. Hayudi gözüyle değil de filmdeki mesaja bakacaksın. Hayat güzeldir filmindeki mesajla insanın hayat felsefesi oluşabilir..

0|0
    0|0
    • insanda yahudilere karşı bir sempati uyandırıyor. ki onlar böyle bir insan değiller bu da benim görüşüm tabi

Yükleniyor...