Arabesk dinleyene bakış açınız nedir ?

Kro ,barzo,keko vs. diye hemen yaftalar mısınız ? En sevdiğim müzik türü arabesk dese biri,kafanızda bir profil oluşur mu olumsuz anlamda ?

Güncellemeler:
barzo diyenlere kedi boğazlamış gibi diyenlere gelsin o zaman :) link
Benim dinleme sebebim sözlerdeki manadır.Arabeskte ne manası olacak hep isyan hep karamsarlık demeyin;hiç öyle değil gerçekten...Aşık olduğunuzda,mutsuzluğa kapıldığınızda,bazen sitem ettiğiniz zamanlarda dilinizden dökülen sözlerin müziğe aktarılış şekli arabesktir çoğunlukla.Arabeski inkar etmek insani duyguların çoğunu inkar etmektir bence. Öfff be ne yazdım ama :)))
Demek ki duygular karşılıklı bazen.Ben de yayvan yayvan konuşarak şu yabancı şarkıcıyı dinliyorum diyenleri özenti,tiki görünmeye çalışanlar olarak görüyorum :) Hepsi öyle değildir ama geneli öyle olunca kurunun yanında yaş da yanıyor :)

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim valla k.bakma :D ben arabesk rap anladım :D yoksa orhan baba ferdi baba candır. pardon :)

0|1
    0|0
    • arabesk rap i savunduğum gün intihar ederim :)

• eyvallah ben öyle okumuşum uyku sersemi :D yoksa bizde kenardan köşeden arabeskçiyiz :)

• :)

Kızlar Ne Diyor 11

• müslüm baba,orhan babaysa sorun yok

0|3
    0|1
  • Yaftalarım her türlü.

0|0
    0|0
  • Ben yabanci dinlerim ama orhan ibo dinlerim muzik guzelse arabeskmi diye bakmam orhan baba diger pop ibişlerinden daha iyi.bende serdar dinleyne dmet bengu hande dnleyenlerdn nfret ederim gozumde sıfırdır

0|1
    0|0
  • Pek muhattap olmuorum. Malum dinleye dinleye sözler beyne işliyor, napıyosun diyorum hayatını döküyor falan acıklı acıklı , kalsın.

0|1
    0|1
  • Barzo diye yaftalarım kurtuluşu yok

0|0
    0|0
  • Dinlesin. Sorun yok.

0|0
    0|0
  • Fazla keko oluyolar genele vurursak.

0|0
    0|0
  • Olumsuz.

Cok da umrumda degil kimin ne dinledigi ama pohpohlamami da beklemesin, yapmam :)

0|0
    0|0
    • Yeterrr! Guncelleme ne olursun. Dinle tamam lanet olsun :))

• Pop bir muzik turu degildir.

Isin bencesi tabii bu :)

• evet fok balıkları çok yalnız bence de

• kendi zevki bişey diyemem ona ama arsız bela da dinlerse bardağın damlasını taşırır!1!

0|1
    0|0
  • çok olumsuz. hiç sevmediğim tür.

0|0
    0|0
  • Jiletci olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
    • abarttığını düşünürüm

• istisna olan jilet çekenler.kaideyi bozmuyorsa kimse jiletci değil demektir,daha kelimeyi nerde kullanacağını bilmiyorsun

• Üfff

Erkekler Ne Diyor 18

• hayatta dinlemeyeceğim tek müzik türü arabesktir ama mesela türk sanat müziği pop rock jazz klasik herşeyi dinlerim arabesk dinlemem dinleyendende uzak dururum ama orhan babayı dinlerim :D oda arabesk söylüyor değilmi? o adamı dinlerim duruşu konuşması çok saygın ve düzgün bir adam diğerleri iğrenç ne o heryerde görüyorum bir kıro var şimdi gıcık oluyorum hayatı tesbih yapmışım diye bir şarkı var lafa bak hayatı tesbih yapmış sen kimsin bea :D dinleyen dinler tabi o beni ilgilendirmez zevk meselesi.

0|0
    0|0
  • Müslüm baba dinliyosa bağrıma basarım :) link

0|1
    0|0
  • saygı duyarız :D hafıftende gururlanırız ınsanlar söyleyemez oldu arabesk muzik dınledıgını bana kalırsa ayıp birşey değil

0|2
    0|0
  • Orhan Gencebay Türk müziğinin babasıdır arkadaş. Orhan da dinlerim Metalica'da dinlerim. Keko isem Barzo isem size bir zararım yok ya.

0|1
    0|0
  • Kro ,barzo,kekodur o kişi.

1|0
    0|2
  • arabesk dinleyen birinin hayat damarlarından biri kopmuş demektir

0|0
    0|1
  • ben dinlemem ama dinleyeni de müzik zevkine göre yaftalamam...

0|0
    0|0
  • ay kiroooooooo biz hic dinlemiyoruz ,hep Fazil Say :))

0|1
    0|0
  • güncelleyip durma su soruyu

0|0
    0|1
    • güncelleme hakkı 3 müş zaten.yoksa bir tane daha yapardım

• seni gerçek hayatta yakalasam ne yapacağımı bilirdim ben koduğumun salağı.Engelleyim de içinde patlasın yazacağın cevap topik götveren

• AMELE, HANZO, İBİŞ

gibi masum yaftalamalarım olabilir

0|0
    0|1
  • Genelde arabesk dinleyenler keko oldukları için diğer kesimde bu sözden payını alıyor:)

1|1
    0|0
    • Benim dinlediğimi duyan arkadaşlarım şaşırıyor genelde.La oğlum sen bunları dinler miydin diye .Dışardan o keko profilini yansıtmadığımı söyleyebilirim :)

• ben dinlerim ferdi baba kızları sallayan kim

0|2
    0|0
  • iki tip insan vardır;

1) Müslümcü

2) GayriMüslümcü

0|1
    0|0
  • Bütün barzolar arabesk dinler ama her arabesk dinleyen barzo değildir

0|0
    0|0
  • link

inadina Arabeks

0|1
    0|0
  • Aga ne derlerse desinler 90'larda rap vardıda bizmi dinlemedik.Cengiz vardı,ferdi vardı,müslüm vardı.Şimdi dinleyenlere kro diyolar 90 larda acaba millet ne dinliyordu ahmına.

0|0
    0|0
  • basarım biber gazını üstüne

0|0
    0|1
  • Çok kötü bir profil oluşuyor.Gerçekten berbat kedi boğazlar gibi siz ona müzik mi diyosunuz ?Bu oğlan köpek gibi şarkı söylüyor.

link

0|0
    0|1
Yükleniyor...