Felsefe yapmayı sever mısınız?

felsefe yapmayı sever mısınız? yapmıyorsanız yapanları iticı bulur musunuz? ben abartanı itici buluyorum :)

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Aşk soruna felsefik bir cevap verdim... Bu arada 3 soru hakkını da kullanmışsın...

0|0
    0|0
  • edebiyat yapana gıcık olurum..

0|0
    0|0
  • en iyi cevap ! ! ! ! !

0|0
    0|0
  • Felsefe bir yaşayış biçimi, her zaman ilgimi çeken bir dal olmuştur. Felsefe derslerinde notlarım hep çok yüksek olurdu.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de felsefe yapmak, saçma sapan konuşmak anlamına geliyor.. daha doğrusu saçmalayan adam felsefe yaptığını sanıyor.!

0|0
    0|0
  • Zaten bu ülke arka arkaya iki adam akıllı söz edene felsefe yapma diyen tek ülke insanlar katlanamıyorlar mantıklı söz edenlere önemli olan sabırla dinleyip anlam verebilmektir.

0|0
    0|0
    • ama yapamat-yıp yapmaya çalışanlar var onlar tahamul edılemez :D

• O turler icin de bahsetmeye calistigi konularla ilgili olmasi gerekeni soyleyip susturmak gerekir onun icin daha fazla okuyup gelismek gerekli

• işte nıetzsche okuruz arada bir odur yani. felsefe konuşmaktan nefret ederim yalnız.

0|0
    0|0
  • Hiç bir b*k bilmeden yapanlara gıcık gidiyorum.

0|0
    0|0
  • yeri zamanı ve ortamı önemlidir benim için

0|0
    0|0
  • Yok yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • sana göre abartı olan karşındakine göre belkide alt seviyedir =)

0|0
    0|0
  • bazen spesifik dünyamda rasyonel düşüncelere dalıp umarsız bir çocuk gibi tebessüm etmek istiyorum

0|0
    0|0
  • İlgi alanımın dışında kalan bir dal malesef

0|0
    0|0
  • Arada yaparim hele bide sicarsam cok komik oluyo egleniyoruz :)

0|0
    0|0
  • felsefe yapma rabia çay yap

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç sevmem, dümdüz hatunum.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede fizikçilerin azlığı yüzünden felsefeciler kendini bir şey sanıyor.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Gerektiği yerlerde yapmayı severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...