40 gün içinde birsürü deneme yazmam gerek. Çarpıcı fikir önerisi olan var mı?

Son başvuru tarihi kasım sonu olan bir deneme yarışması var. En az 30 sayfa olması isteniyor. Konu sıkıntısı çekmiyorum fakat düşünemediğim birçok şeyi sizin düşünebildiğinizi biliyorum. Deneme yazmak için konu veya içerik veya herhangi bir tarz önerisi olan var mı?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• nerde yarışma bende katılayım

1|1
    0|0
    • 1ay

cevap verseydin iyiydi.

• 1ay

Hahahaha :) bakıyorum hemen

• 1ay

bulamadın mı

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• cocuklar
    teknolojı
    bılım
    gastronomı
    moda
    konuslarından yazabılırsın

0|1
    0|0
    • 1ay

Yarışmada dereceye girmek değil, direkt birinci olarak kazanmak istiyorum. Kalemim kuvvetli ve en sıradan konuyu bile etkileyici yazabiliyorum çok şükür. Ama yine de standart konuların dışına çıkıp içeriğin de çarpıcı olmasını istiyorum. Önerin için çok teşekkür ederim fakat, bu konularda eminim ki yazan kişi çok olacaktır. Aralarından sıyrılmak istiyorum.

• 1 deneme mi 30 sayfa olucak yoksa 30 sayfa içinde bir suru deneme mi olucak anlamadım

0|0
    0|0
    • 1ay

İstediğin kadar yazabilirsin. Ama 30 sayfalık bir deneme, konuyu çok dağıtacağı için, ben 2 şer 3 er sayfalık 15-20 kadar deneme yazmayı düşünüyorum.

• 1ay

Gerçi sen şanslısın şimdi çoğu kişi benim gibi düşünüp üşenir yarışmaya katılmaya :D rakibin azdır her halde. Kazanırsın umarim

• 1ay

Hahahaha hepsinden iyi yazabilirim. Yarışmaya katılan kişi sayısını önemsemiyorum o yüzden. Gözüm daha yükseklerde olduğu için, isim yapmak istiyorum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...