Sesler azalmaya başladı galiba...

Eylemler ilk günlere göre azaldı, sanal ortamada yasak gelince millet korkudan görüşünüde yazamaz oldu..Halk artık gezi parkının durumunu kabullenmeyemi başladı sizce ?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Hiç sanmıyorum

1|0
    0|1
    • Ama biraz durulma var sankı

• Millet bir bir ölmeye basladı durulmayamı basladı yoksa iyice çığrından çıkmayamı basladı ? bir sessizlik varsada büyük fırtnanın yakın oluşudur. Türk milleti vazgecmeyecek. Bende onlardanım

Kızlar Ne Diyor 4

• tabıkıde hayırr hiç bir şey durulmadı dun sakındı oda kandıl diye... asıl Erdoğan geldikten sonra kım bılır neler olur... allah herkezi korusun

1|0
    1|1
  • ne olacağıdı

0|1
    1|0
  • yedikleri biber gazıyla kaldılar işte çevreye verdikleri zararda cabası

0|2
    1|0
  • kışkırt sende kışkırtt milletii...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• satılmış medyanın sunduğu görüntülere kanamak lazım. hayatta görmediğim güzel görüntülere şahit oluyorum.

1|1
    0|1
  • ne olacaktı ya en fazla 10 gün daha gider sonra ortaya bir şey atarlar gündem değişir ve bu olay biter

0|1
    2|0
  • Bir insan haftalarda orada duramaz zaten. Ruhsal ve fiziksel olarak yorgun düşecektir ve iş var güç var , patronları biliyoruz kalleştir hemen ekmeğinden eder insanı. Zaten ortalık yalaka dolu

0|0
    0|0
  • Sanırım öyle oldu... :((

0|0
    1|0
  • Boşuna bekliyorlar !

0|0
    0|1
  • eğer söylenilen uygulanırsa ordaki iş makinelerinin yakılacağını düşünüyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...