FETİH filmini izleyecek misiniz?

İstanbulun fethini izleyecekmisiniz ben acıkcası Türk olmakdan gurur duyuyorum bence dünyada yankı uyandıran bir film olacak

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Elbette izleyecegim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• vallahi bende emin degilim. keske tr nin bu tür önemli filimlere daha cok para harcama gücü olabilsede , özel efektlerle filmi daha parlatabilse giderdim belki..ama kalitesi cakma kaliyor biraz ya..

0|0
    0|1
  • link

link

mutlaka izleyeceğim

0|1
    0|0
  • izlicem elbette sadece fragmanla yorum yapmak pek doğru olmaz.iyisiyle kötüsüyle bu tarz filmlerin çekiliyor olması güzel..

0|0
    0|0
  • Henüz vizyonda degil sanırım İzlerim sonra.

0|0
    0|0
  • Evet,merakla bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Tabii ki izleyeceğim.

0|0
    0|0
  • özellikle gidip izleyeceğimi sanmıyorum. bi yerde denk gelirse belki izlerim.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Fragmanı izledim yıllarca amerikanın olmayan tarihi ile çekilmiş yüzlerce film izledik. Bizim binlerce yıllık tarihimizden, adam gibi çekilmiş bir tarihi film olmamasının acısını yaşadık ama bence buda olmamış ... Kara Muratlara , Malkoç oğullarına kimsenin lafı olamaz daha 3-4 sene önceye kadar Jennifer Lopez'in klip çektiği paraya film çekiyorduk, çok güzel bir şey çıkmayacağı kesindi bizde kabullenmiştik.Çok para harcanmış ama bu filme, madem bu kadar para harcadınız bu efeklerin rezaleti ne arkadaş Muhteşem yüzyılın efeklerinden biraz hallice olmuş. Filmin Cast ını kim belirlemişse Fatih diye koydukları adamı Pis Yedili de oynatsan sırıtmaz.. Fragmanda gördüğüm sahneler bana bir çok filmden dajavu yaşattı arak sahneler sezinledim . Düşük bir bütçeyle yapılsa amenna o paraya anca bu kadar diyeceğim ama böyle bir bütçeyle tam bir rezalet çıkarmışlar. Yapımcısı Fatih Aksoymuş film tutmazsa çeker bir Recep İvedik 4 zararı karşılar. Yine de izleyip göreceğiz düşüncelerim sadece fragmana yönelik

0|0
    0|1
  • izliyceğim fakat türklerin bu konuda fazlasıyla pasif oldugunu düşünüyorum yani bizim gerçekten dünyada eşi benzeri yaşanmamıs olaylarımız war yunanlılar öyle bir film çektiki ( 300 spartalı ) yunan olmuyanlar bile yunanlara sempati duymaya başladı bizim 300 spartalıdan daha güzel yaşanmışlarımız yok mu ? aklıma ilk gelen örnek kürsad nve 40 çerisi yüzlerce çinliyi öldürmüştü daha neler istanbulun fethide bunlardan birisidir böyle filmler yapılmalıdır fakat gerçekten kaliteli olmalıdır bu konuda çok amatörüz bu filmimiz bir başlangıc olur we inşallah arkası gelir!

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

0|0
    0|1
  • Umarım Tarih ile ilgilenen Profesorler dahilinde cekilmiştir. Yani onların blgilerine dayanmışlardır. Gercekci olmazsa elelştiri cok olacak.

0|0
    0|1
  • izleyeceğim ama umarım profesyonelce olmuştur, efektin senaryonun ya da diyalogların kısır olduğu yerde milli duygularımızı kullanarak prim yapmayan bir film olur.

0|0
    0|0
  • Elbette izleyeceğim .

0|0
    0|0
  • Download edip izlemeyi düşünüyorum vakti gelince, sisteme o kadar para saydık, "sistemin kölesiyim".

0|0
    0|1
  • öyle bir film gelirse tabi ki izlerim

0|0
    0|1
  • korsan izlerim. emeğe saygı sıfır

0|0
    0|0
  • kesinikle izleyeceğiz...

0|0
    0|1
  • Bir yerden başlanmalıydı bakalım gerisi gelir mi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...