Internette yapılabilecek en faydalı faaliyet sizce nedir?

hem faydalı hem eğlenceli bir faaliyet önerin hadi bana :) öyleki bilgisayar başına oturup o faaliyeti yapmak istiyim :)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• haberler okuyorum, blog sayfam var orada kendimce bir şeyler karalıyorum, kendi çapımda okuyucularım var. bazen kafamı kurcalayan bir konu hakkında ansiklopedi olarak kullanıyorum, bazen film izliyorum. Şu facebook ve twiterdan kopmaya çalışıyorum. Baya etkili oldum. interneti artık çoğunlukla blog sayfam için kullanıcam tavsiyemdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Blog yapabilirsin. günlük tutabilirsin. ayrıca egitim sitelerinden bazı programları ögrenebilirsin. bir sürü dersler var

eger ögrenciysen sınavların dokumanını videousunu izle

0|0
    0|0
  • Benim gibi Adobe After Effects CS6, Adobe Photoshop CS6, Lightroom 4 ve ona benzer programları yükleyip kendini geliştir, sonra Rusça dili için eğitim seti indirdim bir ara bakarım diye hala bakamadım, sende bir dilin eğitim setini indirebilirsin. Web tasarımı veya programlama dillerine göz atabilirsin. Oda olmadı aç bir film izle daha ne diyeyim sana :)

0|0
    0|0
  • Vaaz dinlemek :D

0|0
    0|0
  • benim için şimdilik FSX (flight simulator X) belki birgün uçak kullanmam gerekir öğrenmek lazım:)

0|0
    0|0
  • Isine yarayacak bilgiler arastirmak

0|0
    0|0
  • youtube den yılın mallarını veya sakarlarını izle hem faydalı hem eğlenceli

0|0
    0|0
  • Faydalı bilgiler okumak...

0|0
    0|0
  • oyun oyna çok faydalı stratejii

0|0
    0|0
  • Melih Gokcek'i twitter'dan takip et. Bazen harbi kahkaha attiriyor ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• araştırma yapabilirsin ya da program öğrenebilirsin videolardan falan.

0|0
    0|0
  • e-sertifika programlarına katılabilirsin.

0|0
    0|0
  • hafıza testleri çöz çok eğlenceli oluyor

0|0
    0|0
  • beyincik

0|0
    0|0
  • p*rno izleyip boşalmak.sonra sağa sola attırıyorlar bence önce evde deneyip peçeteye boşalmaları biz bayanlar açısından daha güvenli.

0|0
    0|1
Yükleniyor...