Tv kanallarındaki en gereksiz program hangisi?

insanları kendine kilitleyen kutu televizyon.. insanlar oturup hergün saçma dizlier programlar izleyip duruyo.. sonra bi hfta boyunca dizde gelecek hafta nolcak diye düşünüp duruyor.. ölck mi kocası görck mi ws ws.. sizce en saçma dizi , program hangisi?:)

bence hepsi saçma :):) ama en gereksizi ewlendirme programları ve entrikalı acıtasyonlu diziler...

bu soruda saçma ama olsun:D:D

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Televizyon tamamen gereksizdir.Çünkü birilerinin insanlara misyon yükleme ve yönetme aracıdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tv artık eskisi kadar tutulmuyor ki?

0|0
    0|0
  • Evet evlendirme programları, benim bir yakın o programda şimdi. yazık.

0|0
    0|0
  • izdivaç porgramı nefret ediyorum flash tv zaten gereksiz ikisinin sahibinede kafa atasım var hele şu izdivaç yokmu Allahım olamaz böyle bir program lanet girsin ya :)

0|0
    0|0
  • Sadece iki dizi adam akıllı Leyla İle Mecnun ve Kurtlar Vadisi Pusu

0|0
    0|0
  • gerekli bir televizyon programı varmı ki ? haberler desen yandaş medya..diziler desen beyin yıkama.çocuk programları ve ergen programları aileyi alışveriş icin çocuğu kandırma..e ne kaldı ? boşver tv zararlı !

0|0
    0|0
  • sanırım flash tv kanalının komple kendisi gereksiz :) adamlarda nasıl bir yayın ilkesi varsa yıllardır bir gram ilerleyemediler

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorm:) hala daa ne olduunu çözemediim bi sürü saçma program war:)

• yalçın abi "içimizden biri" imajı çizerek bişeyler yapmaya çalışıyo da ama kardeşim teknolojinin bu kadar geliştiği milyonların internet elinin altında olduğu bir zaman dilimindeyiz hala mı etkili senaryo yok hala mı düzgün oyunculuk yok bu kadarına da pes valla :)

• Tw yi boşwer ya playstation harika.

SABAHA KADAR MUKOKO :)

0|0
    0|0
  • bazı diziler ve magazin dışında hepsı sacma :D

0|0
    0|0
  • CNBC-e hariç kalanı gereksiz.

hatta o kanalda bile az dizi yada film bulabiliyorum

0|0
    0|0
  • deniz yıldızı bence en gereksiz dizi

0|0
    0|0
  • televizyon artık demode oldu artık herkes internette

0|0
    0|0
  • evlilik programları +flash tv komple gereksiz

0|0
    0|0
  • bugun ne giysem böyle saçma birşey var mı sanane kardeşim ne giyerse giyer millet

0|0
    0|0
  • izdivaç

0|0
    0|0
  • izdivaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• arka sokaklar dizisi

akasya durağı

flash tv :)

0|0
    0|0
  • Adını Feriha Koydum şüphesiz. Az önce yaklaşık beş dakika izledikten sonra içimden kezbanlara küfrederek kapattım televizyonu.

O gecelik ne lan ahahaha.

1|0
    0|0
  • En gereksizi magazin...

0|0
    0|0
  • İzdivaç programları

0|0
    0|0
  • Akasya durağı hala oynuyorsa o.

0|0
    0|0
  • fınal yapıp yenıden baslayan dızıler(arka sıradakıler,doktorlar,cocuklar duymasın vs)

0|0
    0|0
  • tv gereksiz bi defa

0|0
    0|0
  • arka sokaklar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...