Şirinler'de tek Şirine varsa diğer şirinler eşcinsel mi?

Geceleri uyuyamıyorum bu soru yüzünden. Aklıma takılan çok önemli bir soru var şirinler çizgi filminde izlemişseniz herkez erkek bi tek şirine var bunların normal hayatı yokmu yaa varsa gayler mi?

0|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• benim de bu soru aklıma takılmıştı.duydumki bunların hepsinin erkek olmasının sebebi masonlarmış ondan:)inanmazsan googledan bak.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 2011 şirinler filminde izlediğime göre şirineyi gargamel diğer şirinleri yakalamak için yaratmış ve şirin baba şirineyi gerçek bi şirin yapmış bu yüzden tek dişi şirine:D

0|0
    1|1
  • çok enteresan bir soru olmuş. aynı zamanda da çok güldüm beni güldürdüğün için saol yaa :)))

0|0
    1|1
  • Onu bırak Şirine kaşar mı?

4|1
    2|0
  • asil sorun olan, sirinlerin kasabasinda bakkal cakkal da yok, sirine regl oldugunda ped'i nerden buluyordu. üzünc.

2|0
    0|0
  • ahaahah :)

0|0
    1|0
  • Ben söyliyim :) Şirinler filmine gittimm orda şirin baba anlatıyordu bunların hepsi erkek bu kız şirineyide gargamel yapmış ( bi iksirle) sonra şirine onun elinden kaçmış şirinlerle büyümüş falan filan. :)

0|0
    1|0
  • cizgi filmde mantık arıyosun farkndamısın..bende callıou niye kel onu merak ediyorum.

1|0
    1|0
  • Edi ile Budu'ye de escinsel diyorlar. Bilemeyecegim.

0|0
    1|0
  • ya baska derdin sorunun yokmu geceleri dusunecek:)

0|0
    2|0
  • hepsi aseksüel.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Şirinler çizgi filmi Komünizmi sevdirmek için yapılmıştır ve köy yaşamları bu düzene benzer. Hatta SMURF "Small Men Under Red Flag" cümlesinin baş harflerinden türetilmiştir.

Çizgi filmde bu yaratıklar eşeyli üremiyor.

1|1
    1|0
  • Grup aktiviteleri yapıyor olabilirler. Yanlış anlaşılmasın paintball filan oynuyorlardır, yorgunluktan cinsellik düşünecek vakitleri olmuyordur.

0|0
    2|1
  • şirine el kızı, onu gargamel yapıyor, o zamana kadar zaten dişi şirine yok, aslında hepsi aseksüel, onun kız olduğu da şüpheli, tamamen görsel yanılma

0|0
    1|0
  • Şirin baba : gel buraya sirine sana cok onemli birsey soyleyecegim

- geldim sirin baba

Şirin baba : artik buyudun ve bir genc kiz oldun, bundan sonra daha dikkatli davranmalisin

- nasil yani sirin baba

Şirin baba : diyorum ki koyde yeterince sirin var, sex yaparsan korunmalisin, bir bebek sirine daha kalacak mantar yok bu koyde, hem bebek sesi duymak istemiyorum anliyomusun, calisamam ben bebek aglarken..

Hersey Şirin babanın başının altından çıktı :@

0|0
    1|1
  • Peyo bu konuya açıklık getirmişti vakti zamanında şirinler aseksüeldir beyler diyerekten...Peluş oyuncağın can bulmuş hali lan şirinler... Ayrıca senin dediğin gibi olsa bile şirin şirini sker mi lan?! ! !11BİR

3|0
    1|0
  • Hentai değil , bu çizgi film .

0|0
    1|0
  • Uykucunun her hareketine kefilim..

0|0
    1|1
  • bütün şirinler şirineye mi sulansın sapıklık olurdu :)

0|0
    1|1
  • bence şirine travestii

0|0
    1|1
  • geceleri uyuyamıyor musun :D çok takmışsın sen bu konuyu:)

0|0
    1|1
  • Harbi o kadar izledim ama bu hiç aklıma gelmedi.Bide bebek şirine vardı o kimin çocuğu peki

0|0
    1|1
  • Hayır değil. Çünkü bu durum o anlama gelmez. eşcinsellik, birilerinin dünyayı uyuttuğu gibi bir tercih değil, bir beyin hastalığıdır. Tedavi edilebilir.

0|0
    1|0
  • Şişme şirine kullanıyorlar diye biliyordum ben

0|0
    1|0
  • Çizgi filmde mantık aranmaz fakat orada komunizm-sosyalizm anlatılmak isteniyordu o yüzden tam olarak cinsellik üzerinde durulmamıştır.

0|0
    1|0
  • :)))) hiç düşünememiştim simdiye kadar

0|0
    1|0
  • öyle görünüyor tabii cinsellikleri insanlar gibi ise...

0|0
    1|0
  • acaipppsin hee:))

0|0
    1|0
  • öh'hö öhö!

0|0
    2|0
    • Kızdırmayın. Hem bilgili hem gözlüklü

• Şirine şirin babayla şirinleşmiş. Örgülü senden hoşlanıyormuş. Geceleri rüya da beni şirinliyor demiş. Ressam şirin söyledi.

• o ressam i*nenin önde gideni zaten.

Yükleniyor...