1 haftada 4 kitap?

1 haftada 4 kitap?

Deli gibi okuyorum kitap dayanmiyor yeni kitaba baslamam lazim soyle anlamli ya da ogretici guzel kitap tavsiyesi olan var mı

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Sabahattin ali kürk mantolu Madonna oku

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim tavsiyen icin arastirip okucam kesin

• Beyaz diye bir kitap da vardı oda çok güzel trendeki kız da muhteşem

• Himm evet trendeki kizguzele benziyo baktim biraz da beyaz da bakim simdi cok Sagol

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bu kitapları lisede okuyordum. Bunlar gerçekten çok sürükleyici ama bu tür kitaplar yerine daha çok klasikleri öneriyorum. Klasiklerden eksiklerin varsa bunları tamamlamalısın bence. Ondan sonra artık yavaş yavaş çıtayı yükseltmelisin :)

1|1
    0|0
    • Evet gercekten surukleyici klasiklerden de var cok eksigim hatirlattigin icin teşekkür:)

• Trendeki Kız da oku artık.

0|1
    0|0
    • Nasil ama ikicimi kitabin konusu ne uzerine

• Tamam kesin okucam tesekkur ederim

• Bir Evlilik Komedisi Sinan Akyüz'e ait eğlenceli bir roman hakkında çok güzel yorumlar duydum bu kitabı alıp direk okumak istiyorum belki sende okuyabilirsin

• K. M. M.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne güzel bir alışkanlık keşke benim olsa...

0|1
    0|0
    • Olmali bence olmamasi buyuk bir kayip bunu aliskanlik haline getirmek senin elinde okumaktan daha guzel ne olabilir denemelisin

• Ben uzun soluklu şeylere gelemiyorum. Genelde mizah dergisi okurum haftalık o kadar. En son 1 sene önce falan Tanrının Formülü diye bir kitap okumuştum onu tavsiye ederim okumadıysan.

• kardeş, okuduğun kitaplar roman tarzı olduğu için normaldir. ayrıca yerinde olsam böyle içi boş popüler kitap okumam. yani klasiklere yönel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...