Rap müzik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bahsettiğim şey kesinlikle arabesk değil, Türkçe veya başka dilde rap müzik... Dinlermisin ve düşünceleriniz neler?

0|1
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Sadece rap dinlerim diyebilirim turkce fazla olmasada dinlerim almanca daha fazla sen kimleri dinlersin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 2001 senesinden şiddetle dinlerim ama Türk rapini sevmiyorum ya tek-tük nadir şarkıları seviyorum, ama genel olarak beğenmiyorum.
    Azerbaycan rapıni tavsiye ediyorum sana Xpert, Okaber, Paster bunları bir dinle derim

0|1
    0|0
    • 1ay

Evet özellikle şu aralar azarice rap revaçta. Bakalım en kisa zaman da dinleyeceğim...

• 1ay

;) Sen işini biliyosun ))

• 1ay

Türkçe rap sanatçısıyım bende :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Tupac ve eminem dinlerim

0|2
    0|0
  • Sevdiğim parçalar var

0|1
    0|0
    • 1ay

Mesela?

• 1ay

Ben teşekkür ederim :)

• 1ay

Ne demek :)

• yabancı rap dinlerim ama çevirsine bakıyorum güzel müziğin her türlüsüne aşığım

0|1
    0|0
  • pop en iyi..

0|0
    0|1
  • Dinlerim.

0|0
    0|0
  • eski dinleyicilerdenim

0|1
    0|0
    • 1ay

Kimleri dinlerdin mesela? Eski derken artık dinlemiyormusun?

• 1ay

Yanlış anladım özür dilerim. Sadece arabesk ise sorun yok pek fazla dinlemem ama saygım var arabeske :)

• 1ay

ödd

Erkekler Ne Diyor 2

• Almanca rap ;)
    Massaka (murdoc) Mosh gibisinden biraz takıl bu rapçilerin şarkılarında başka Almanca rap yapanlar var bu arada massaka Almanca-Türkçe karışık veya ayrı ayrı yapıyor.

0|1
    0|0
    • 1ay

Massaka, eko fresh, killa hakan, gekko g vs vs biliyorum ve dinliyorum zaten :) hatta 25 eylülde massaka'yla aynı konserde sahne aldik ;)

• 1ay

Benimde yüz yüze görmüşlüğüm vardır çok iyi adam be. Bir daha konseri olacak mı ki

• 1ay

şu an da konser takvimini bilmiyorum muhakkak olur. Evet murat abi gerçekten iyi birisidir :)

• sagopa kajmer hastasıyım :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi :D

• 1ay

onlar anlatsanda anlamazlar bir anlamda yüklemezler çıldırdığını düşünürler obüyük düşünürler (ahmak ıslatan:)

• 1ay

Aklımı avla, bir gafil kuş gibi. Mermiye deysin
      Ama bu canımı sakla, başka bir can yok elimde, avucumda. Merhametine dön, beni beni benden çal buna lüzum var... :)

Yükleniyor...