En son neye ''ah ettiniz'' ?

Dünya bir yolculuk hali; bazen iklimi sert, bazen yumuşak, bazense çok bereketli gelir gözüne insanoğlunun. Elbette geçilen yollar da hiçbir zaman birbirinin aynı olmaz; farkında olmadığımızda bile bazen bir şeyler katar bize o yollarda karşımıza çıkan kişi ve olaylar, ama görürüz ama göremeyiz. Ama bazı anlar vardır; canı yanar insanın, sonra ''ah eder'' çektiği acıya yahut sebep olanlara o ateşin acısıyla. Kimi de kendi köşesinde tebessüm edip geçer, bilir ki hayır bildiklerimizde şer, şer bildiklerimizde de hayırlar yatılıdır...

İlgililere gelsin naçizane bizden;

Peki siz en son neye ah ettiniz?

Güncellemeler:
1ay Ah etmek pek banim fıtratıma uygun değildir.

İnsanlar farklı farklı; içlerinde iyiye yönelik tavırlarda olmayanlar da olacaktır, bizzat ben de haksızlığa ve adaletsizliğe gelemememe rağmen, bize yönelik art niyetli olanlara dahi ah etmem. Varsın cezasını Mevla versin.

0|2
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Haksızlığa gelemem. O yüzden bir haksızlık yapılmışsa Allah'a havale etmek lazım, her şey zamanında haklıyı haksızı gösteriyor.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ah ettim. Haksızlığa zulüme.
    Ama gerçekten sabırlı olabilene en iyisi susmak...
    Allah'a teslim olmak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğruyu söylemek gerekirse kimseye aht etmedim bu yaşıma kadar ne olursa olsun etmem diyordum ama 5-6 ay önce öyle bir aht ettim ki eminim yerini bulacaktır :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ah deme oh de

0|0
    0|1
    • 1ay

Bir daha benimle muhatap olamaman için gerekli fırsatı bana verdiğin için teşekkür ederim :)
      Zira gereksizlere yer yok civarımda...

Yükleniyor...