'Din Bu'yu okuyan var mı?

DİN BU'yu okuyan var mı?

Ya da baska Turan Dursun kitabı okuyan var mı?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Çok severim Turan Dursunu

1|3
    0|2
    • kitabından etkilendim ama oldurduler adamı

• her olayı Atatürk veya Türk toplumuna bağlamanız süper özellikle sitedeki Ruslar.

• Di miii di miii

Erkekler Ne Diyor 9

• her şeye rağmen okumak lazım ve şuan semavi kitapları(özellikle kuran ve incili) okuyorum onlar bitsin kafamda çok ince sorular var onları kendi kendime araştıracağım yoksa biriyle paylaştığın zaman çok farklı bir gözle bakılıyor yani eleştirmek-düşünmek-sormak bazen toplumumuz insanında hoşgörüsüzce önyargılı bir şekilde acımasızca karşılanıyor...

1|0
    0|0
    • aslında herkese aygımız hosgorumuz var yeter ki benim sınırlarımı isgal etmesin okusun ve okusun

• ne zaman hoşgörü ve saygı iklimini oluşturabilirsek o zaman mutlu bir toplumu inşa etmiş oluruz fakat bu bir ütopya ve mümkün değil çünkü yeryüzünde gün geçmesin ki savaşlar azalsın, maalesef hayallerimizle gerçekler örtüşmüyor...

• neyse kendimiz oyle olalım yeter

• Favori kitaplarımdan, tam bir din bilgini olan büyük ustayı saygıyla anmalı. Kutsal Kitapların Kaynakları serisi de müthiş

link

1|0
    0|0
  • din bu 1-2-3 ü okudum..

Kur-an ı okudum.Diğer kitaplarıda okudum.

1|2
    0|0
    • hangisi daha tutarlı geldi

• mantık aramadımda, yazdıklarını okudum ve hak verdim mantıksız bir olay yok yazdıklarında kanıtlarıda var somut

• aynı düsünüyorum

• okumadım ama o adamı takip etmeye çalışıyorum zaman zaman allah yok muı diyo o da :))

1|0
    0|0
  • dawkinsin türkiye şubesi heralde bu adam

0|1
    1|0
  • okurken dinden çıkma da

0|0
    0|0
    • o adamı okuyan genelde dinden cıkar

• Allahın kızlarını okumuştum

0|0
    0|0
  • turan dursun okuyun turan dursunu eleştiren ilahiyatçıları da okuyun ona göre kararınızı verin bu linkte pdf dosyalarını indirip yararlana bilirsiniz...

www.islamustundur.com/Ateizme_cevap_kitapligi.html

0|0
    0|0
  • peki din neymiş?
    delilleriyle birkaçtane iddiadan bana anlatsana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet okudum begendim

0|0
    0|0
  • kitap bir köşede duruyorda bakmadım.. ince bir şey demi.. :S