Bu sitede kültürlü üyeler nerede?

Üye olalı1 hafta oldu yazmasam da sık sık takip ediyorum ama birkaç kişi hariç kimse Türkçeye dikkat etmiyor.Bir Edebiyat fakülteli olarak çok üzülüyorum buna Türkiye'nin en iyi forumu böyle olmamalı.Acaba yaz tatili olduğu için mi? Gözüme çarpan kültürlü üyeler erkeklerden= Semerci, en uzun ve etkili cevapları o veriyor sitede ve Türkçesi de çok iyi.. Hasanbenimadım, açtığı sorular ciddi bir birikimin ürünü ve o da Türkçeyi çok iyi kullanıyor. Pink Floyd, yorumlara attığı cevaplar çok uzun ama okunası ve o da birikimli bir üye oldugunu belli ediyor. Kızlardan da MayhemGirl ve Boomerang güzel yorumlar yapıyorlar ve dili güzel kullanıyorlar.Bomerangın her soruya selamınaleykümle başlaması da çok hoş.Daha da var aklıma gelmiyor şu an.

Bunlar ilk gözüme çarpanlar.Bundan böyle ben de güzel sorular ile aranızda olmayı düşünüyorun =)

Güncellemeler:
kuzeymg'yi de yazayım başka da yazmayayım şimdilik yeterli bu kadar.Nasıl iyi çözmüş müyüm hepinizi =)
Herkes açık bulma peşinde.Sonraki sorumda görüşürüz diyorum =)

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• güzel kardeşim sen edebiyatla ilgilene bilirsin ama herkesin kafiyeli veya eski türkçe konuşmasınımı bekliyosun.insanlar bitakım sorunlarla yardım istiyolar bizde elimizden geldiğince tacrübelerimiz çerçevesinde yardım etmeye çalışıyoruz bazende biz yardıma ihtiyaç duyuyoruz .şimdi bu siteye üniversite mezunları kayıt olabilir diye bir kanun yok bir ilk okul mezunu olan yardıma ihtiyaç duyamazmı adam okuyamamış diye türkçeyi yanlış kullanıyo diye siteden silsinlermi.bunlara çok fazla takılma sitenin amacı zaten en güzel türkçe yarışması düzenlemek değil.merak ettiklerini sormak.yardıma ihtiyacı olanlara yardımcı olmak sen hangi amaçla burdasın.anlayamadım

2|1
    0|0
    • Kötü bir şey yazmadım ki.Daha seviyeli olsa iyi olmaz mı?Destek beklerken şu yazılanlar insanı üzüyor.

• tamam arkadaşım yeni bir soru sorduğunda banada haber ver. bu arada makaralara fazla takılma ihtiyaç duyduğun cevaplarıda bulacaksın buda var seni tanımıyorum ama bardağın boş tarafını görenlerdensin doğrumu. kabul ediyorum bu çağda iyi niyet kalmadı insanlar bunu bitirmek için elinden geleni yapıyo sen herkese karşı iyi niyetlimisin dersen doğrusu değilim.ama hep karanlığı görmemek lazım.biraz sert çıkışmış olabilirim. kusura bakma

• Yok aslında o kadar pesimist biri değilim ama 1 haftadır gördüklerim bana ben nerdeyim dedirtti.Kültürlü üyeler eminim daha çoktur ama arada kaybolmuş gitmişler ya da onlar da düzene uymuş.Tamam haber vereceğim :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Güzel ve olumlu bir eleştiri olmuş.. Teşekkürler :)

1|0
    0|0
  • senin cevabından hiç bişey anlamıyorum sen neyin peşindesin herkesi çözdünde madalyamı taktılar .bırak bunları güzel kardeşim sen nasıl bir ruh hali içindesin çok merak ediyorum şu burnu kafdağında olan kızlardansın belliki hani kendince üstünlük taslayan.biz öylelerini reelde kaale almıyoruz...

1|0
    0|0
    • Hüsnü kuruntun.Ayrıca bir bayana karşı daha nazik olabilirsin.

• Cumhuriyete sahip çıkmayan, bunun için mücadele edenlere saygısı olmayan tek hücreliler var burada. Türkçe'yi düzgün kullanmayanlar ne ki.

1|0
    1|0
  • İbretlik tespitler bunlar bacım. Kısa sürede insanları böyle çözmek büyük dikkat gerektirir.

1|0
    0|0
    • Sağol =) Finaller bitti ben de buraya bağlandım ama manzara iç açıcı değil pke.

• Neyseki aramıza katıldın. Buranın taze kan ihtiyacını giderirsin artık.

• Öyle bir iddiam yok.

• ne yni bn kültrsz mym şimd?çooğ ayıb eddün gızım.

2|0
    0|0
  • Selamınaleyküm değil, Selamünaleyküm Edebiyat mezunu kardeşim.

1|0
    0|0
  • Yaş ortalamasının 18 olduğu sitede normal değil mi sence? Daha yeni yeni emo akımından kurtuluyorlar...

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok hocam. Kültürlü olmak yazıya dikkat etmekle olmuyor. İnsanların verdikleri cevaplar ve cevapların doğruluğu, tatminkarlığıyla alakalıdır.

0|0
    0|0
  • kesinlikle! ben de uyuz oluyroum ama yapacak fazla da bişey yok gibi=)

0|0
    0|0
  • Kültürüm pıc oldu, özür için dilekçe ver..

0|0
    0|0
  • Önceki gönderilerim referansımdır. Güncelleme istiyorum. :)

0|0
    0|0
  • Kendini kime kanıtlamaya çalışıyorsun? Yazıldığı gibi okunur okunduğu gibi yazılır TÜRKÇE budur:)

0|0
    0|0
  • kültürlü gençler hımm.

0|0
    0|0
  • boşuna arama kültürlüsünü, küfür etmeyenini bulsan o da yeter bence.

0|0
    0|0
  • Kltrlym b3n

0|0
    0|0
  • Şu an bunu Dostoyevski'nin kitabından yazıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Her zaman, Türkçe'yi güzel kullanmaya ve yazarken imla kurallarına dikkat ederim.

1|0
    1|0
  • ''Efendim'' ?

0|0
    0|0
  • Sem-kültür tamam.

0|0
    0|0
  • benim imlamda hatalarım ola bilir kabul ediyorum,bunun sebebide Hiç türkçe eğitim aladım,kendi kendime öğrenmeye çalıştım

0|0
    0|0
  • Dili çok güzel kullanırım da şartlar müsait değil bacım, çıkışa gel. :/

0|0
    0|0
  • kültürlüleri,kültürünle ne de iyi tanıtmışsın::.

0|0
    0|0
  • sonu düşünüyorun ' la bitirmen olmamış oraya kadar iyiydi asdasedfasefd

1|0
    0|0
  • hepsi şuan film falan izliyordur kültür yapıyordur.meşguller.sitenin kültür anlayışı <<3

0|0
    2|0
  • Bir edebiyat fakültelisin fakat imla kurallarını dooğru kullanmak değildir

0|1
    0|1
  • Birilerini eleştirmeden önce selamünaleyküm yazmayı öğrensen daha iyi olur bence

0|1
    0|1
Yükleniyor...