Niçin metal müzik dinliyorsunuz?

Nasıl başladınız? Nesi hoşunuza gidiyor? Gerçekten severek dinliyor musunuz yoksa siz de popüler kültüre popüler köle misiniz?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• hemen anlatıym 13 yaşında başladım ilk

o zamanlar linkin park ile metal müzik dünyasına ilk adımıı attım ama linkin par bilindiği üzere metal grubu değil bu sadece başlangıçtı ,14 yaşında gitara merak sardım akustikten başlayarak bas , elektro çalmayı öğrendim .14yaşında metal müziğin içinde farklı arayışlara başladım müzikte elektro bas bateri vs vb. olması gerektiği kanaatine vardım ; motorhead, megadeth , iron maiden black sabbath gibi isimleri dinledikçe daha çok bağlandım

metali dinleme amacım bildiğiniz o gürültüden huzur duyuyorum içimdeki tüm nefret korkularım acılarım pişmanlıklarım o müzikle akıp gidiyor boyut atlıyorum sanki şuan 20 yaşına geldim hala severek ilk günki heyecanla dinlerim .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• müzik evrensel bir olgudur arkadaşım. Angara havası dinleyenden heavy metal dinleyene kadar saygım sonsuz.

0|0
    0|0
  • Babası harçlık vermiyor, akşam ezanında evde ol, diyor diye metal dinleyenlerle bizleri niye karıştırıyorsun evladım

0|0
    0|0
  • dinlemiyorum o ne yaw pat küt güm güm vicdan azabı gibi dinleyenlerde nasıl dinlıyo sasıyorum o muzık adamda ne kafa bırakır ne kulak

1|1
    0|0
    • ben severim aslında be.. ama sürekli dinleyenler hiç samimi gelmiyor. inanmıyorum.

• valla saygı duyarım herkesın zevkı ayrıdır ama ben hıc dınlemdım dınlememde bana ters bı muzık kulturu

• bi kerem metal ney bildiğimiz demir mi yoksa neyyy :)))

0|0
    0|1
  • metal popüler kültür off saçma pop şarkıları olması o ?

punk dinliyordum ama ruh halim değişti ruh halimin değişimi müzik zevkime de yansıdı.

0|0
    0|1
  • rammstein dinliyorum endüstriyel metal olmasından mütevellit tabi bir de till'in sesi :)

1|0
    0|0
  • Ben dinlemem ama Ekşın savaş kaos ortamı hoşuna giden böyle ölümüne bağırmayı sevenlerin tarzı olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Severek dinliyorum. Ayrıca pek de popüler olduğunu düşünmüyorum, çevremde çok az dinleyen var.

0|0
    1|1
  • ispatlayamıyacağım şekilde öz güveni arttırıyor kendini güçlü hissediyorsun sanki duygusal müziği pek sevmem

ya Duman dinliycen

yada Metallica

0|0
    0|0
  • Ben bateri calmayı seviyorum ondan hoşuma gidiyor :)

0|0
    0|0
  • Dinlemiyoruz ki. FOREVER ORHAN BABA.

0|1
    0|1
  • metal, ametal, soygaz vs sevmem. organik müzikler iyidir tavsiye edilir. ;)

0|0
    0|0
  • Metal dinlemem ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• soruları kes :/

1|1
    2|1
  • enerji atmak için.özellikle öfkelendiğinde ard arda.. öyle başladım halada devam.

0|0
    1|0
  • Pek dinlemem, olsun... Bir şarkıyı neden dinlersin¿?

- Hoş geliyordur kulağına, sana hitap ediyordur.

Bırakın insanlar istediğini dinlesin. Zevk meselesi.

0|0
    1|0
  • 30 seconds of mars dinlenmez mi

0|0
    0|0
  • depresyona girdiğimden beri dinliyorum ayrıca metalin popüler kültürle alakası yok ki poptur popüler kültürün temeli

0|0
    2|3
  • Bunu dinlersen öfkenin ö sü kalmaz.

link

0|0
    1|1
  • Öfke boşaltmak için iyidir sadıuauısdadsıu

link

0|0
    0|1
    • bak evet o doğru. sinirlenince dinliyorum ben de..

• Verdiğim linktekini dinle. Baya sinir temizliyor.

• biraz daha link göndersene ya galiba hoşuma gitti ösjgkedhkfshshsxs...

Yükleniyor...