Aranızda münazaranın ne demek olduğunu bilen ve şu an yapmak isteyen var mı?

Aranızda münazaranın ne demek olduğunu bilen ve şu an yapmak isteyen var mı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• var. tartışma gibi bir anlamı var. ama daha medeni hali sanırım :) şimdi biri tartışma diyince kavga dövüş geliyor akla :D

Olur bir konu varsa konuşulabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Münazara, bir konuda karşıt görüşleri savunan takımların fikirlerini çarpıştırdıkları bir tartışma platformudur. Bir münazara kapışmasının konusu, tartışılabilecek her şey olabilir; ancak ağırlıklı olarak güncel, sosyal ve siyasi meseleler tartışılır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İki kişi farklı düşünceyi savunup ikna etmeye çalışır birbirlerini

0|0
    0|0
  • Evet munazara karsilikli oturup bir konu hakkinda tartisip dogru yolu bulmaya calismaktir

1|0
    0|0
  • Biliyrum ama yapmak istemem

0|0
    0|0
  • Münazaranin ne demek olduğunu biliyorum. Bir çok bildiğini zannedenin aksine biliyorum. Uzun zamandır böyle bir faliyette bulunmamistim paslandim mi acaba denemek de isterim.

0|0
    0|0
    • 1ay

Konutlaşma devam etmelimi etmemelimi

• 1ay

Konut yapılmaya devam edilecekse bu şekliyle mi devam etmeli, devam edilmeyecekse yeni ailelerin konut ihtiyacı nasıl giderilecek? Bence devam etmeli ama bu haliyle değil. Yeni aileler için ve değişik zevkler için konut inşaa edilmeli. Bunu yaparken şehir beton yığınlarına dönüştürülüp birilerinin banka hesaplari da dolar yiginina dönüştürülmemeli. Yeni konut inşaa edilmedigi takdirde oluşan ihtiyaçlar nasil giderilecek?

• biliyorumda ne gerek var yapmaya onu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • hadi yapalım

0|0
    0|0
  • konu ne olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...