En iyi yayın hangisidir?

Arkadaşlar lütfen bilgisi olan arkadaşlar yanıtlasın. Geçen haftadan beri kitap bakıyorum pazartesi son. almam lazım bugun en iyi coğrafya ve en iyi edebiyat konu anlatımlı 11. sınıf kitaplarını araştırıyorum zorda olabilir Güvender gibi kolay olmasında şu an araştırmalarım sonucunda elimde Birey ya da sınav var coğrafya ve edebiyat için siz ne önerirsiniz en iyisini arıyorum? Konu anlatımlı Palme hakkında yorumlarınızıda bekliyorum

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Güvender yayınları.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güvender, zirve ve fem yasaklandı onları almada. Birey'in ygs tükçesi inanılmaz zor :) 11 için bilemiyorum ama a b ve c olmak üzere üç kitap var a sını sakın alma çok çok çok çoook kolay b sini al az zorlanarak kafa yorarak çözersin :) esen palme bilgi yolu yayın denizi ve nitelik yayınlarını hocalar öneriyor.

0|0
    0|0
    • Peki teşekkür ederim.

• Palme konu anlatımlarını ben hiç sevmem çünkü kitabın her sayfasını süslüyorlar resimlerle falan şema falan oluyor ben o tarz süslü renkli kafa karıştırıcı kitaplardan çalışamıyorum :) eğer böyle bol resimli ordan burdan resim fışkırsın diyorsan palme al ha yok sadece tek tek madde halınde ve sade olsun özet olsun dıyorsan konu anlatım birey al sözel dersler için :)

• konu anlatımı palme için biyolojıyı kesinlikle oneririm. Diğer dersler için fem çok iyi ama sanırım bu aralar yasaklı kıtaplar arasında ben üniyi bunlarla kazanmıştım :) sana da başarılar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...