Kitap yazarken?

Arkadaşlar kitap yazmak istiyorum. Yazmaya başladım. Ama kontrol ettikçe yazım ve noktalama yanlışları buluyorum. Çok fazla imla hatası yapıyorum. Ne yapmam lazım? Kitabı bitirdikten sonra yayınevi kendisi yazım yanlışlarını ve noktalama yanlışlarını düzeltiyor mu? Yoksa benim tek tek kontrol mü etmem gerekiyor?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bende yazıyorum. Ama çok zor bir iş. Baya emek istiyor. Gerçekten güzel bir şey çıkarmak istiyorsan eğer

0|0
    0|0
    • 1ay

Haklısınız..

• 1ay

İnstagram hesabınız var mı ordan sorsanız olur mu? Bu konu benim için çok önemli

• 1ay

@husynbyr

En İyi Erkek Görüşü

• Sen dikkatli ol ama onlar zaten sağlam düzeltmeler yapacak yani zaten yeni baştan yazacaklar 😀 çok dert yapma yeterli konu ve içerik sağlam olsun

0|0
    0|0
    • 1ay

İçeriğe güveniyorum =) Yazdıktan sonra mı düzeltmeler yapayım?

• 1ay

Sen yaz bitir yeni önce öyküye konsantre olamıyorum sonra gözden geçirirsin olay şöyle gelişir gönderirsin farzedelim yayınevi beğendi seni çağırır toplantı yapılır şartlar konuşulur anlattıktan sonra kitap yeni baştan yazılır belki ufak ekleme ya da çıkartma yapılır ki her evresinde sende buluşacaksın kapak tasarımı falan piyasaya sürülür yani imla hataların düşüneceğin en son şey olsun

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Bol bol kitap okuman lazım olabildiğince az hatta hiç yazım hatası yapmaman için. Mesela dahi anlamındaki de, bağlaç olan ki'yi bir yazarın bunları yazarken hiç hata yapmaması gerektiğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bana verin düzelteyim,

0|0
    0|0
  • Kitabı bitirdikten sonra koyarsın noktalama işaretlerini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...