Nereden ucuza kitap alabilirim?

İstediğim kitabı daha uygun fiyata nerden bulabilirim? Beyaz adamda falan uygun mu oluyor?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ikinci el almak istersen daha ucuzdur nadirkitap. com var

1|0
    0|0
    • 1ay

Cok teşekkürler hemen bakıyorum

• 1ay

aynı yere yakın bir de ALFA YAYINLARI nın yeri var 4 katlı. orada da aynı usulde kitap alabilirsin. ALFA da raflarda kendin seçerek inceleyerek de alabilirsin, kimse sana karışmaz ama çok karışık bir yer yayınevlerinin rafını bulmakta zorlanırsan fazla meşgul etmeden çalışan birine sorabilirsin. bulaazsan elindeki kağıdı verip hazırlatabilirsin ama elemanlar çok ilgisizdir :) alfa da genelde standar %35+kadv iskonto alırsın tüm yayınlara, kasa zemin kattadır orada ödeme yapmaya inersin, fatura değil fiş alacam dersin kdv düşülsün dersin daha ucuza gelir, burada kredi kartı ile de ödeyebilrsin ;) bu kadar bilgi yardımını baban olsa sana yapmazdı heralde kardeş ;)

• 1ay

Haha vallahi doğru diyorsun helal olsun. Çok çok sagol gerçekten detaylı bilgiler için ne kadar teşekkür etsem az

En İyi Kız Görüşü

• Alternatifkitap. com dan çok alışveriş yaptım bir bak istersen

1|0
    0|0
    • 1ay

Hemen bakıyorum teşekkür ederimm

• 1ay

Bu tür birçok site var ucuzkitalal vardı bir de daha da vardır araştır bulursun

• 1ay

Ya aslında internetten almak istemedim hemen okumaya başlamak istiyorum. Çünkü hevesim kaçıyor sonra :) yinede sagolun

Erkekler Ne Diyor 4

• İstanbul'da saaflar carsisi

1|0
    0|0
  • ikinci el alacaksın.

1|0
    0|0
  • D R Yaz

1|0
    0|0
  • sıfır kitapsa kitapyurdu sitesinde görüyrum en uygun fiyatı, kitapçılarda daha pahalı
    sahafta ise aradığın kitabı bulmak mesele

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okuoku. com da bazı kitaplara 9.90 indirimi geliyor her ay. Oraya bakabilirsin. Babil. com, kitapyurdu, d&r gibi sitelerde de çok güzel indirimler bulumabiliyor. En azından kitapçıdaki gibi kitabı orijinal fiyatıyla değil en az 5 6 tl az para vererek alabilirsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet doğru diyosun uygun oluyor ama hemen alıp başlamak istediğim için gidip alabileceğim biyer ariyorum:/

• 1ay

Öyle bir yer bilmiyorum ya malesef. Ama oturduğun yerde sahaf varsa oraya bakabilirsin. Bazıları çok güzel kitapları kiralıyolar bile okuyabilmemiz için

Yükleniyor...