Bisiklet markaları hakkında tercihiniz var mı? Bisiklet fiyatları / performans fikirleri?

Bisiklet almak istiyorum. Dağ bisikleti. Hangi marka hangi model tavsiye edersiniz? Bisiklet markaları, fiyatları hakkında yardımcı olur musunuz?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bianchi yi önermem. salcano nun sitesine bak, gez gör modelleri.. salcano fiyat-performans bakımından daha iyi. üstelik daha çok modele sahip. kız arkadaşımda salcano astro vardı. valla çok rahat bir bisiklet, fiyatı da uygun :)

1|0
    0|0
    • nereden almamı tavsiye edersiniz?

• izmirde delta bisiklet var bi tek onu biliyorum. siz bence netten bi araştırın size yakın yerdeki satış noktalarını

Erkekler Ne Diyor 11

• Bianchi 24 jant 21 vites var bende ve oğlumda. Son derece memnunuz. 2010 Nisan ayında almıştık 308 TL'idi fiyatları

1|0
    0|0
  • specialized markasini oneririm, ozellikle s-works modelinin epic carbon olan dag bisikletleri cok kaliteli. fiyatlari biraz yuksektir ama ikinci el daha uyguna alip baslayabilirsin. dag bisikletini arazide kullanacagin icin sakin ucuz diye kanip alma guvenmedigin markalardan sonrasinda sakatlik ya da kaza riskini cok yukseltirsin

1|0
    0|0
    • specialized turkiye'de bulmak zor diye duydum.

• pek yardimci olamadim ama :/

• yo gayet guzel bir alternatif..sorusturucam :) tesekkurler

• kron.

hafiftir, kaliteli ve sağlamdır. fiyatları da aşırı pahalı değil. dağ bisikleti istiyorsan sadece ön teker süspansiyon lu modellere bakmanı tavsiye ederim. arka teker süspansiyon seni yorar işi bozar :)

1|0
    0|0
    • nerelere bakmam lazım uygun fiyat için?

• googlela kron yazıp aratmaktan başka bi bilgim yok malesef. arkadaş aynı yazdığım cümlelerle bana anlatmıştı ben onun yalancısıyım

• bianki tercih ederim çocukken bisikletim biankiydi çok dayanıklı taş gibi

1|0
    0|0
  • uzun yıllar önce "Salcano" bisiklet fabrikasında jant örüp para kazanıyordum o zamandanlar bu yana sempatim var bu markaya

1|0
    0|0
  • Bianchi teen 24 jant 18 vites kullanıyorum.

Yol tutuşu olsun fren sistemi olsun mercedesi aratmıyor :))

1|0
    0|0
  • Bmx den şaşma derim

1|0
    0|0
  • bianchi den başkası yalan.

1|0
    0|0
  • Sedona !.

1|0
    0|0
  • Bianchi en iyisi diye biliyorum. en azından 250 lira falan diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • bizim zamanımızda(97-98 falan) bianki markası meşhurdu. şimdi bilmiyorum maalesef.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uzun zamandır bisiklet kullanmıyorum :) son bisikletim pembeydi onu hatırlıyorum bir tek :))

1|0
    0|0
  • bianchi en iyi bisiklet üst performanslı fiyatları ise 210 tl civarında

1|0
    0|0
    • teşekkürler

• benmde üç tane bisikletim var. bisiklet hastası biriyim diyebilirim. Ghost, Bianchi ve Carraro benim bisikletlerimin markaları hepsinide bisikletcim.com dan almıştım çokta memnun kaldım. bisikletlerimin her birinin fiyatı 2 bin liranın üstünde tabi buda kalitesiyle doğru orantılı.

• eeee yanı_?

• Bianchi

Ümit

0|0
    0|0
    • ümit ne ya?

• ümit güzelmiş :) teşekkürler

• her zaman :)

• fikrim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...