Tuvalet temizliginde camasir suyu mu, kirec sokucu mu?

camasir suyumuz bitmisti. Nisanlim gitmis tuvalete ozel kirec sokucumsu bir sey almis. Simdi benim icim o camasir suyunu dokmeden rahatlamiyor. Bana kalsa banyoyu komple camasir suyunda bekletirim de neyse. Cillint bangle takiliyorum fayanslari falan silerken.

Diyorumki simdi ben mikrop bakteri falan uremesin diye basiyorum camasir suyunu. Tuvalete ozel kirec sokucu aslinda yeterli mi?

Sitenin yas ortalamasi icin garip soru oldu. bir cok uyenin temizlikle isi olmadigini, annesinin yaptigini biliyorum. Annenize sorun bari yav.

0|0
19|25

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• yahu burdakı kızları anlamıyorum sıcacagı yerı bıle nasıl temızleyecegını burda soruyolar ıyıce okunu cıkardınız ısın yemınle :)

0|0
    1|0
  • sırf profil resminin hatrına geldim :D

domestos kullan.bulaşık yıkarken bile kullanırdık öğrenciyken :D

0|0
    0|0
  • camasir suyuna basiyon kirec sokucuyu ortaya cikan zehirli gazlarla bir guzel hastanelik oluyorsun.. yas ortalamasi minimumda (18-24) olan birisininde yas ortalamasina laf atmasi ilginc geldi bu arada :)

0|0
    0|0
    • Camasir suyuna neden kirec sokucu basayim :)). Evde deney yapmiyorum.

Temizlik yapmiyor cogu ne bilsinler.

• benim senin gibi kakamı temizleyen bir nişanlım olsa bu dünyayı yakarım oluuum <3

0|0
    0|0
  • Elemanı gonder çamaşır suyu alsın birdaha kafana göre iş yapma de iade etsın onu

0|0
    0|0
  • Aaa çamaşır suyu şart. Çocuğu tekrar bakkala yolla çamaşır suyu alsın.

0|0
    0|0
  • Kahloo böyle çok güzelsin (avatar için). :))

1. Çamaşır suludu susuzda bakteri ürer.

2. kireç sökücü adı üstünde.. ;) bakteri sökmez yane

3. vim kullan her ikisnin işini görür hem daha ucuza gelir. öptüm. enişteye selam :* (öpücük enişteye değil ama)

0|0
    0|0
  • Yav arkadaşım tuvalet temizliğinde ikisinide kullanmıyacaksın, cifle cifleyeceksin, sorunlardan kurtulacaksın.

0|0
    0|0
  • camaşır suyu kesinlikle

0|0
    0|0
  • su iyidir ya evde kimyasal gazlar sokakta gaz zehirlemeyin insanları:)

0|0
    0|0
  • bu ne ya birçok kız , yalan dünyadaki servet gibi... çamaşır suyu delisi :)

0|0
    0|0
  • camasir suyu yoksa sir asprin al bacim

0|0
    0|0
  • çamaşır suyu iğrenç ötesi bir koku yapar tuvalette

0|0
    0|0
  • ersağ genel temizlik

0|0
    0|0
  • Tabiki çamaşır suyu olmadan ciddi bir temizlik olmuş sayılmaz ama kireç çözücüde kullanmak lazım yanında. Malum su kireçli ve kireç çözücü olmadan gitmiyor nımıssız :)

0|0
    0|0
  • bu çamaşır suyu çok kötü kokuyor yav döküyorsan da az dök evdekiler kokusundan kafayı bulmasın hakatten çok ağır kokuyor :)

0|0
    0|0
  • çamaşır suyu

0|0
    0|0
  • gizzemlmiii?

0|0
    0|0
  • Bizimkiler çamaşır suyu kullanıyor hep.

0|0
    0|0
  • perklorat asit

0|0
    0|0
  • Wc temizliğinde Tuzruhu kullan ve 5 10 dk dışarı çık

0|0
    0|0
  • le cola

0|0
    0|0
  • kola.. lekelere 1'e 1 :D

0|0
    0|0
  • çamasır suyunun kokusu rahatsız edıyor ya :'( ama iyi bir temizlik malzemesi.

0|0
    0|0
  • Sulandirmayi unutma sakin ha. Eritir her yeri, delik desik olur tuvalet.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

• kireç sökücü farklı şey çamaşır suyu farklı şey. duşakabinlerde duş başlıklarında musluklarda kireç sökücü kullan zamin klozet ve lavabo temizliğinde çamaır suyu. zaten kireç sökücü her zaman kullanılmaz ki ayda 2 3 kere banyoyu daha sık yıkadığına göre çamaşır suyu kullanırsın

0|0
    0|0
  • coca cola kullanabilirsin diyenler bile var

0|1
    0|0
  • ben elime ne geçerse döküyorum :D cif olsun siling bank olsun porçöz olsun klorak olsun çamaşır suyu olsun hepsinden...kireç sökücü adı üstünde kireci söküyo :D yokmu bakkalda ace falan

0|0
    0|0
  • domestos her ürününü alarım tuvalete domestosu döküyorum fırçalıyorum heryeri 10 dk bekleyim duruluyorum

0|0
    0|0
  • genel de aşka gelip ikisini bir kullandığım zamanlarda ( peş peşe ) yoğun gaz bulutuna maruz kalıp tahtalı köye gitmeye az kaldığı durumlar da yaşadım ama kesinlikle çamaşır suyunun etkisi kireç sökücüyle kıyaslanmaz bence.işlevleri farklı.önce çamaşır suyu ile temizleyip ve dediğin gibi bir süre beklettikten sonra kireç sökücü ile de kireç ve paslardan kurtulmak en iyisi.

0|0
    0|0
  • "clit bang le takılıyorum " ahhaha iyi güldüm

0|1
    0|0
  • merak etme bu sitede temzilik yapan da var! kireç sokucu beyaz lekeleri çıkarmak için kullanılıyor ayrıca şimdilik onunla temizliyebilirsin domestos candır

0|0
    0|0
  • Kireç sökücü sadece bataryaları ve fayansları kalan su birikintisen temizliyor yani kireçten : / Domestossuz bir yaşama hayır :D

0|0
    0|0
  • ikisini birlikte kullanırsan ölürsün ha şu cif falan gibi birşeyse gene çamaşır suyuna ihtiyaç yok zaten onlar amonyaklı

1|0
    0|0
  • Çamaşur suyunun üstüne olmaz bence.

Bilmiyorum ben çamaşır suyu olmazsa içim rahat etmiyor.

0|0
    0|0
  • ben de çamaşır suyu dökerim. ama kireç çözücü ile temizlerim. çamaşır suyunu sadece sabah ya da gece yatarken dökerim.

0|0
    0|0
  • Camasir suyuyla :)

0|0
    0|0
  • cif kullan bence. .)

0|0
    0|0
  • Tuz ruhu kullanın :)

0|0
    0|0
  • tuz ruhu :))

0|0
    0|0
  • Kirec sökücü bence halleder. İçin rahat olsun diye 2sinide kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • çamaşır suyu şart

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyu olmadan olmaz içim rahat etmez. :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...