Okumayı seven arkadaşlar, bir bakabilirmisiniz ?

Markus Zusak - Kitap Hırsızı

Dan Brown - Cehennem

Gary Small - Bir Psikiyatristin gizli defteri

Bu üç kitap uzun zamandır beklediğim ve sonunda çıkan kitaplar, şimdi bunlardan bir tanesine öncelik tanımam lazım ( netten alcam kredi kartımın limiti sadece bir tanesine yetiyo malum ay sonu :A ) siz hangisini önerirsiniz ?

Güncellemeler:
Not : Eksi veren ben değilim...
Ve kitabım geldi.. :)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• link

ben bunu almayı düşünüyorum elimdeki bitince arkadaşım tavsiye etmişti yorumlarıda çok iyi.

0|1
    1|0
    • o kitap heyecanlandırıyo benide, bakalım :)

• al tabi, sonra sende belirt düşüncelerini

• tabii ki :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Dan Brown - İhanet noktası'nı ve dijital kale'yi okumuştum zaman kaybıydı.

şu anda bunu okuyorum tavsiye ederim. link

0|1
    1|0
    • Sır küpü'nü okudum türklere veriyolar yine gazı, okuyanlar başlayacak gelecekte dünyanın hakimi biziz demeye :) Sır küpünden keyif alana Dan brown ağır gelir, yanlış anlama ama bu adam davincinin şifresinden sonra çıtayı hiç alçaltamadı dengede bile tutmadı sürekli geliştirdi kendini ki Davincinin şifresi bile sallamıştı dünyayı

• Ben kesinlikle yazarı eleştirmiyorum okuduğum kitaplar üzerinden yorum yaptım tabi her okuyucunun fikri ayrıdır ancak tavsiye verebilir onu okuyana öteki ağır gelir gibi ifadeler kimsenin haddine değildir :)

• Ver bir okuma alışkanlığını bir yıl önce edinmiş birinin eline tolstoy kitaplarını, sonra tekrar konuşalım bu konuyu... neyse önerin için teşekkür ederim, ilkimsin ilkkez dan browndan keyif almayan birine rastladım şaşkınlığımı mazur gör.

• Dan Brown öneriyorum kitap okumuyorum bu arada ama sen yerime de okuyup anlatırsın diye düşündüm o kitabı merak ediyorum.

0|1
    1|0
    • bu kez istanbulu ele almış, bende fena merak ediyorum onu ama markusun hiç kimse sıradan değildir kitabı ( bundan bir önceki ) müthiş etkilemişti beni, bir solukta bitirdim desem yeridir.. eğer buda öyleyse, ikisinin arasında seçim yapmak çok zor :)

• hangisini aldın:A

• Kitap hırsızını aldım :))

• En ilgim çeken Gary Small oldu. Okuyucam inş.

0|1
    0|0
  • ay başı hepsini birden al

not:ne çirkin seçenekler-korsana dadan

0|1
    1|0
    • Zevk aldığım çok az şey var, en azından bu şeylerin en iyisi olmasını istiyorum korsanın eksik sayfası, silik yazısıyla uğraşamam... aybaşına 9 gün var daha, boşlukta gibi hissediyorum kendimi

• benimkiler daha gelmedi benden önce bitireceksin öfffffff:(

• iyiya işte, seninki gelip sen bitirene kadar ben Cehennemide okumuş olurum, fikir veririm sana..

Erkekler Ne Diyor 3

• Gary Small al

0|1
    1|0
  • bir psikiyatrisin gizli defteri

0|1
    1|0
    • o da öyle ama onun romanları da fazla uçuk geliyor bana gizem içinde gizem :)

• :)) içine hapsediyo adamı

• Candybia ve Cinali kuzuların melemesi kitabını oku

0|0
    1|0
Yükleniyor...