Bisiklet kazası anınız var mı :D?

Benim çoookk... 12 yaşındaydımm... Bisikletle yokuş aşağı inerken arkamdan araba gelmiş tam bana çarpmadan freni tuttum tepe taklak düştüm fren karnıma girdi kollarım bacaklarım yara bere içinde kuzenim koştu geldi anneme söylemesin diye onu ikna ettim beraber eve gittik gizlice pansuman yaptık :D böyle böyle çok anım var ama hala çok severim bisiklet sürmeyi :)
Bisiklet kazası anınız var mı :D ?

0|1
16|22

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken çok fırlama bir tiptim. Sürekli sağa, sola torpil atan, bisikletle her yerde gaza basan :) Değişik bir yapım vardı. Yine her zamanki gibi arkadaşla iddiaya girdik, kim daha hızlı aşağıya inecek dedik. Şeytan yokuşu dediğimiz çok dik ve uzun bir yokuşa çıktık. Bendeki kontra pedal bisikletti yani biliyorsundur sadece ön fren var ve arka fren için pedalı tersine basman gerekiyor. İddiaya girdiğim çocuk yokuşa inerken korktu ama ben gaza gelmişim. Sürekli pedal atıyorum derken yandaki sokaktan bir taksi fırladı. Tam yolun ortasında durdu kavat :) Bende o sırada çok pis heyecana kapıldım ve bisikletin kontra pedal olduğunu unutum yanlışlıkla ellerimle frene asılınca ön frene bastım. Sonra tabi ki o hızla bisikletle birlikte havaya fırladım. Biraz havada süzülünce taksinin altına doğru yerde sürüklenerek gittim. Bisiklet taksinin tampona çarptı bende arka tekerleğin altına girdim. Kafam, gözüm, kollarım, bacaklarım, kısaca her yerim kan içinde. Sonra taksici bana yardım edeceğine yav... diye küfür etti, yolun ortasında duran o olmasına rağmen. Kendi imkanlarımla kalktım, her yerim ağrıyor. Aşağıya doğru inerken bir baktım karşımda annem var. Öbür çocuk eve gitmiş annemi çağırmış :)))

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Adada uzun yol kısa yol diye iki tür şekli var
    Kiraladık bisikletleri uzun yolda turluyoruz
    Ağzına tost makinesi soktuğum adamın kiraladığım bisikletinin freni sorunluymuş
    Fayton geliyo diye yana geçtik baktım fren tutukluk yaptı o an bisikletten inip durdurayim diyene kadar 3 metrelik yerden aşağı bisikletle düştüm
    Neyseki düştüğüm yer düz ve toprakti yoksa kolu bacağı kirardim herhalde
    Bir de o yol ful yokuş aşağı gider. Benim düz yere denk gelmem yine iyi şanstı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• yazın genelde üstünden inmesemde pek olmadı 😂
    en son bir 4 yıl önce falan bisikleyle giderken gidona çıkıp ayağa kalkıp ellerimi açmıştım 5mt sonra düşmüştüm

1|0
    0|0
  • Benim gözümün birine mâl oldu..
    Uçurumdan düştüm, sapı gözüme girdi..
    Elhamdulillah yaşıyorum 😊😌

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Benimkinin youtubede videosu bile var :D bu yaz adalara gitmiştik yol kenarında bir tepe var bendede go pro var uzaktan arkadaşları çekiyom çıkmaya çalışıyolar 1 2 tanesi çıktı sonra ben çıkıcam ama çıkacağım noktaya bakmamıştım direk geri gidip hızlandım meğer hayvan gibi ağaç kökü çıkıntısı varmış görünce birden durdum ki durmasam çıkıyodum sonra takkk diye geri devrildim :D

0|0
    0|0
  • Yokuş aşağı kaptırmıştım. Önümde bir bmw vardı dur kalk dur kalk yaptı durdu. En son yapışında 'hayırdır' anlamında elimi frenden çekip işaret yaptım. Gerisi takla şov 😂😂

0|0
    0|0
  • Olmaz mı.. Bende senin yaşlarda idim. Abim yeni bisiklet almıştı. Sürmeyi yeni öğreniyordum. Mahallemden yokuş aşağı inerken direksiyonu çevremedim çukura girip bende takla atmıştım. Biryerime birşey olmadı ama komikti:)

0|0
    0|0
  • çok fazla bisiklet ve paten kazam hangisi ni anlatayım bbee =DD

0|0
    0|0
  • Uzun ve dik bir bayır vardı. Bisiklet aşağı doğru en hızlı olduğu anda direksiyon elimde kaldı benim yaaa 😂😂😂😂😂güleyim mi ağlayayım mı bilemedim derken o şokla yuvarlanıp gittim 😂😂😂😂😅😅😅😅

0|0
    0|0
  • o arka tekerlegin oldugu yere modifiyeyle basacak yer koymuslardi kuzenimin arkasina bindik bir dustum alnım yarildi dikiş atmislardi.
    bir defa da komsu cocugunun arkasina bindim onda da ayagim jantlarin arasina girmisti 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Büssürü Var :D

0|0
    0|0
  • Mahallede bir kız vardı hep beraber bisiklet sürüyoduk bu bana artislik yapıp ön kaldırmaya çalıstı ve pantolonunu yırtmıstı bende o zamanlar ökuz degilim tabi kıza hırkamı verip bisikletle evine götürmüstüm :)

0|0
    0|0
  • sola keskin virajda yavaşlayan arabayı sollayacakken aşırı yavaşlayan arabaya vurdum, ayaklarım az daha tekerin altında kalıyordu, olan bel kemiği çıkıntısı üzerindeki deriye oldu

0|0
    0|0
  • Küçükken yokuş aşağı giderken takla attım. Ucuz kurtuldum

0|0
    0|0
  • Benimde çok var birkeresinde dükkanın parmaklıklarına kafamı sektire sektire gittim sonra yere düşmeden bisikletin üzerinde bayıldım 😂

0|0
    0|0
  • Bisikletle komşu kızına çarpmıştım. Hey gidi günler😚

0|0
    0|0
  • Parmaklarımda izleri var hala

0|0
    0|0
  • Ben bir ara viraji alamadan banka carptim sag bacagimdan et koptu 1 cm yakin bir ara da surerken uctum 😂😂

0|0
    0|0
  • Var yokus geliyodum kurular vardi altinda ici beton dolu bir kova varmis araclarin park etmemesi icin kartonun ustunden gecerim dedim elimde kornayla suratim asvalta yapismis sekilde uyandim 😂😂

0|0
    0|0
  • Mezarlığa girmiştim Avşa'da direksiyonu çevirdim direksiyon döndü şastik düz donmedi

0|0
    0|0
  • Var 7 yaşındayken arabaya vurdum hastanede kaldm

0|0
    0|0
  • Türkiyede bisikletten düşmeyen kız mı var asfg

0|0
    0|0
  • olmazmi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Yeni eve taşınmıştık ve bisikleti ilk kez orda sürücektim. baya olmuştu sürmeyeli bisikletin frenlerinin tutmadığını unutmuşum ben yolda sürerken ara yoldan bir pikap çıkmıştı ve ben bisikleti durduramada. Pikaba bodoslama dalmıştım 😂😂😂aracı süren adamda benle dalga geçmişti off hatırlayınca bile gülüyorum 😂😂😂

0|0
    0|0
  • ben de yokuş aşağı kendimi salmıştım sonra uçmuştum :D

0|0
    0|0
  • Var 😂 kardeşime çarptım ona birşey olmadı ama ben bisikletin üstünden yere uçtum resmen 😒 dizim yarıldı hala izi var 😒

0|0
    0|0
  • Motorla carpistim😂amcam kucaklsdi hastaneye gtrdu😃😂😂bennolayinnsokuyla konusamsdim bile saatlerce😂

0|0
    0|0
  • bir tane bisiklet vardı kuzenimle yakın oturuyorduk saç başa kavga etmiştik benden biraz büyüktü barısınca aldı beni arkasına kandırdı hiç bilmediğim biyere götürdü bıraktı ve kaçtı o zamanda evimize yeni tasınmıstık ağlaya ağlaya ne zor bulmuştum evi şu an çok güldüm 😁 bisiklet diyince aklıma geldi iyi oldu kaza değil ama anlatmak istedm

0|0
    0|0
  • var kaç kere :D
    ilk öğrendiğimde ağaca tosladım :D
    ikinci yokuş aşağı hızlıca inerken düştüm :D
    üçüncü de başka bir bisikletli bana çarptı oda bende düştük :D

0|0
    0|0
  • bni arkadaşım arkasına aldı Bn sürmeyi bilmiyordum sonra o sürerken Bn onu düşürdüm caddenin ortasında herkes gülünce bizde kendimize gülmüştük hiç unutmuyorum :)

0|0
    0|0
  • Scooter kazam var yokuştan aşağı düşüp kaya kaya inmiştik beraber

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmesini bilmiyorum 😂

0|0
    0|0
  • Bisikletten nefret ederim

0|0
    0|1
  • bende yokuş aşağıya inerken fren teli kopmuştu yokuşun sonundaki evin duvarına çarpmıştım :D

0|0
    0|0
  • Var. Küçükken düşüp kafamı vurmuştum

0|0
    0|0
  • Olsa anlatırdım ama yok

0|0
    0|0
  • Cok var😂 bir keresinde park halinde hareket etmeyen arabaya çarpmistim😂😂

0|0
    0|0
  • Bir sürü var anlatahım mı? 😂😂