Athena'nın translar için yaptığı klip nasıl olmuş?

Athena 'Altüst' albümünde yer alan 'Ses Etme' isimli şarkısına klip çekti. Trans cinayetlerini konu alan klip son 24 saatte büyük ilgi çekti. Trans bireylerin yaşadıkları zorlukları anlatan 'Ses Etme' klibi Youtube'da yayınlanmasından itibaren 350 bine yakın görüntülendi.
Bence şarkı da çok güzel. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
2ay Bu arada izlenme sayısı 1 milyonu geçmiş yukarıda yanlış yazmışım.

4|5
19|41

En İyi Erkek Görüşü

• Lisedeki en yakın arkadaşım trans olmuş beraber okulu ekip azmı bilardo oynardık balık tutardık bildiğin adamın dibiydi bana çok yakın davranırdı sürekli okuldaki kızlar sana hasta çok yakışıklısın derdi en ufak şüphem yoktu meğer bana karşı birşeyler hissediyomuş ünivde kadın gibi olduğunu anlamış yüzlerce estetik geçirmiş zor tanıdım o yüzden her zaman saygı duyuyorum tercih meselesi değil hormonal durum bu doğuştan gelir ama insanlarımız anlamıyor

4|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dün Star Tv'de "gay" kelimesi sansürlenmişken bence bu klibi hepten toplatırlar. Klip fena değil ama bu tip hayatlardan haz etmem. Bana kalırsa trans ya da gay ya da her neyse hepsi duygusal açıdan olmalı; böyle aşırı makyaj, gece hayatları, hergün biriyle olmak vs abartı ve kötü geliyor ama her koyun kendi bacağından tabii.

4|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 40

• azınlıkların haklarını savunanları severim takdir ederim

2|2
    1|0
  • klibi beğenmedim.. daha iyi bir senaryo ile daha güzel şeyler çıkardı ortaya. bu konuyla ilgili 90larda yapılan çok çok daha iyi bir klip var.. herkesin teoman'dan dinlemeye alıştığı gemiler şarkısının orjinal sahibi orhan atasoy'un klibi..

https://www.youtube.com/watch?v=sDJzlkdinxQ

3|0
    1|0
  • Athenayı zaten sevmezdim de şimdi iyice midemi bulandırdılar. İtneliği alelen güzel ve doğal bir şeymiş gibi gösterme çabası.

1|1
    4|3
  • Ben de bir trans erkek olarak izlerken çok duygulandim. Bakıniz şimdi transfobikler toplanir.

2|1
    0|0
  • Bütüm KS halkı bilsin ben sapına kadar TRAVESTİYİM!!!

Yakın bir zamanda da çocukluğumdan beri tek ve en büyük hayalimi gerçekleştiricem ve travesti olucam. Bu tercih değil yönelimdir.

2|1
    0|0
  • Mutlu oldum bir trans adam olarak

2|4
    2|4
  • Rütük saçmalığı yayınlamaz gibi

1|1
    1|1
  • dinlemedim daha

1|0
    0|0
  • karı pazarlayanları eleştiren kimse yok

2|2
    0|0
  • iyi hoş anladıkta translara saygı duymayı gerektiren şarkıda hayvan kürkü giyerek..
    bune çelişki böyle..

1|0
    0|0
  • çok güzel

2|3
    2|2
  • İyice saçmaladılar, şarkı da bok gibi, bilinçlendirmeye çalışmaları da öyle

2|2
    2|2
  • Athena gözümden düştü. Bakın bir insanın bir insanı öldürmesine tabiki onay veremem. Eşcinsel yaratılmış olabilir insanlar. Bunada lafımız yok. Ancak lgbt topluğu fuhuşu teşvik ediyor. Çözümde öldürmek değil fuhuş yolunu kapatmak.

1|0
    1|0
    • 2ay

İnsanlar zevk için kendilerini satmıyorlar iş vermiyorlar onlara açlıktan mı ölsünler bak ben travesti olucam yakında mesleğimi yaptırcakalrmı zannediyorsun bu hayatta

• klibi beğendim ama athena şarkıları dinlemediğim için sonuna kadar izleyemedim

1|0
    0|0
  • sevdim iyi yaptılar güzel olmuş

2|2
    1|2
  • Çok beğendim şarkıda çok güzel olmuş

2|0
    0|0
  • bu tip vakalara karşı dursamda çok anlamlı olmuş
    athenanın eline sağlık

1|0
    0|0
  • Saçma ve gereksiz, ilgi çekmek için yapılmış bir hamle. Değilse bile doğru bulmuyorum.

1|0
    2|1
  • Anlamlı

1|0
    0|0
  • İyi güzelde saygi da duyuyoruz da neden 1 yıldır devamli geyleri konuşuyoruz?

1|0
    1|1
    • 2ay

bunlar gay değil ki

• 2ay

Hak dinini asagilayan hak dininin emretttigi seye karsi gelenin hakki dinimizde olumdur. Canini almak bana dusmez ama olmesini istemekte ben bir sakinca gormuyorum. Yarin iki gun sonra kendi colugun cocugun anne. ben gay oldum anne ben lezbiyen oldum benim hayatima karismayin derse iste bu algi sistemi icin yapilan hu klipler bu paylasimlar yuzunden diyecek. Ileride senin veya seni gec benim cocugum bunlara ozenecekse bunlar simdiden. Gebersin ALLAH'in yasakladigi birseyi bana kimse savunamaz ve bu lgbt cilerin katlide vaciptir...

• 2ay

ALLAH Sana cok yasa diye soyletmis iste.. kendinle bile celisen birisin git toplarin gaylarin avukati ol

• süper... ayrıca müziğini de beğendim. yobazlar nasıl izin vermiş acaba.

1|0
    0|0
  • ne yani vakıflarda çocuklara tecavüz olayları çok duyuldu diye oğlancılığı mı reklam yapmaya başladılar.

0|2
    3|3
  • Karsiyimmm olmamis

2|0
    1|0
  • beğenmedim, bana hitap etmiyor

2|0
    1|1
  • Film ile kurabiye keyfi yapıyordum kurabiyeyi kenara bıraktım :S

2|0
    1|1
  • Yayında ve yapımda emegi geçenlerin hepsinin a goyim

1|2
    2|4
  • youtube öneriyorsa zaman kaybı yaşayacağımı düşünüyorum

1|0
    0|1
  • bız alkış çaldıkça daha çok gençerımız trans olur
    yazık

1|2
    3|3
    • 2ay

trans sonradan olunmaz bıktım bu cahillerden bir öğrenemediniz

• 2ay

@Deligönlüm34 bunun bir tedavisi yok çünkü hastalık değil beyefendi.

• 2ay

Ya okadar yobazsın ki kolay yoldan para kazanmak için mi o insanlar g*lerini s*ktirmek zorundalar hayatlarını sürdürebilmek için. İş mi veriliyr onlara

• berbat

1|1
    1|1
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 18

• Bence güzel 😂

2|0
    0|0
  • Klipte hayvan kürkü kullanılmış olması durumu dışında, gösterdikleri duyarlılığı takdir ediyorum.

1|1
    0|0
  • Çok iyi olmuş , umarım daha çok ses getirir

1|0
    0|0
  • Normalleştirmeseymiş iyiymiş.

2|0
    1|2
    • 2ay

Sen çok mu normal sin de bize öyle diyorsun

• 2ay

Beynin genetik bir olguyu anlayamacak kadar bozuk büyük konuşma gerçekten zor bir durum Allah korusun çocuğun boyle doğa bilir gey lez bisex bilmiyorum ama intersex ve transseksüel ilk genetik ben bunu kullanim sürekli işin bokunu cikaranlari demiyorum ben bakir bir adamim ama böyle yim diye allahin kurdurmuş çocuklara masum evlat lara tecavüz edenler benden namuslu mu

• 2ay

Ben bugün kriz arkadaslarima bile sarilmiyorum öpmuyorum çünkü benim hislerimi bilmiyorlar ve ben vicdanen sorumlu yum o yüzden kaciyorum aciklayamiyorum tuvalete gitmekte herşey de zorlaniyorum çocukluğumdan belli okulu aciktan okudum bu yüzden bunlar kolay şeyler değil

• beğendimm.

1|0
    0|0
  • Kaçıncı görüş saymadım. Sahte! Nasıl bir engelliye destek için tekerlekli sandalyeye oturmak, sahteyse... Bu da sahte! Göz boyama girişimi.

0|0
    0|0
  • Trasnslarin reklami yapilior. Bence yasaklanmali

2|1
    2|1
  • Şarkı güzel

1|1
    0|0
  • insanlarin dusunlerine hissettiklerini yargilayamam ama kilp cok ucuz olmas ben ceksem daha prof olurdu

1|0
    0|0
  • Sacma ve baydi trans muhabbeti

3|1
    2|3
  • Klip guzel. sarki kotu

1|0
    0|0
  • Çok duygulandım klibi izlerken
    Şarkı derinden geliyor etkileyici olmuş.

1|2
    2|1
  • begenmedim ve o klipteki kürkler felaket sonuna kadar disslike bir tarafın hakkını korurken bir tarafın yasam hakkına saygı göstermeyenlere sonuna kadar karsıyım! ! ! bune çirkin!!! kesin onlar gerçek kürk!!!

0|0
    0|1
  • Mükemmel

1|0
    0|0
  • Fena değil

1|0
    1|0
  • Valla umrumda degil yani nasi sarki yaptigi

1|1
    1|1
  • Şahsen beğenmedim.