Teknolojik dünyadan memnun musunuz yoksa avcı toplayıcı çağlarda mı yaşasaydık ?

bi tarafta zor bir hayat .diğer tarafta yatmaktan leğene dönmüş g.t ler :))

hangisi daha çekici :)

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• Her iki sistemde uyar bana, avcı toplayıcı olayı biraz daha ağır basabilir ama. Daha aktif bir hayat daha cazip görünüyor.

1|1
    0|0
    • döt büyükmek bize göre değil mi diyon.haklısın.temiz çevre iş güç

• Dinamitle balık avlayan var sen dürbün diyorsun :D

• hiç sorma facia.dinamite verecek paran varsa git et al demi.yumurtasına kadar parçalıyon hayvanları.hayvan küçük olunca canını önemsenmiyo işte.

o hayvan ! :)

• ne güzel işte herşey var teknolojide..

0|1
    0|0
  • Para kazanmak istiyorsan yine zor bir hayat yaşayacaksın. Çalıştığın yerde çekeceğin tripler falan. Hiç yoktan eski çağda ne kadar çalışıyorsan o kadar yiyorsun, gece baskınları için nöbet tutuyorsun. Same same anlayacağın. Hiç yoktan böyle kendimizi bilgisayara kilitlemiyoruz. Kaçarımız yok illa ki sosyalleşmemiz gerekiyor.

0|1
    0|0
  • Teknolojiden memnunum. Hayatı kolaylaştırıyor, daha ne isterim :)

0|1
    0|0
    • görmeseydin kullanmasaydın hayatı kolaylaştırdığını düşünmeyecektin ama.mesela tahta mızrakla avlanırken metali bulsan,onun getirdiği kolaylık onun getirdiği refah,internetten arabalardan on kat daha fazla olurdu.ha o metal de bir teknoloji ama ilkel :)

• :D çok iyi ya.baştan yaşamak.yani şu dünyayı eskiye çevirelim anlamında değil de hani mesela biri gelse o çağa götürelim dese ...gitmezdik heralde yaw.gerçek suvivor olurdu ama.maça yemez zor :)

• Yok yahu gitmem :) Bu rahat varken hayatta gitmem :D

• Avcı-toplayıcı çağda şimdiki jenerasyon: "Ya aşkoom şu mamutu dürtsene yaw"... Tabii bu "feys"te dürtmeye benzemez, aç kalırlardı ahahah

0|1
    0|0
  • ne demişler tüfek icat oldu mertlik bozuldu.eski çağlar tabiki de

0|1
    0|0
  • teknoloji kontrol edilemez bir boyut kazandı bana kalırsa

0|1
    0|0
  • memnunum yaa :) işim de o zaten

0|1
    0|0
  • Şu an mutlu değilim avcı toplayıcı olsam yine mutlu olmazdım benim sorunum kendimle.

0|1
    0|0
Yükleniyor...