Kim benimle mektup arkadaşı olmak ister <3 :) ?

Öyle postaneyle falan uğraşmicaz da en azından burdan mektuplaşalım istiyorum, eski değerlerimizi 'Siz'li 'Biz'li dilleri geri istiyorum. Eskiden şiirlerde sevgiliye bile 'Siz' diye hitab edilirmiş ama günümüzde bu çok değişik. O yüzden benimle eski zamanları andıran bir dille konuşabilecek biri var mı?
Yazışma da olur tiyatro senaryolarını andırcak <3

Güncellemeler:
1ay soruyu hachtag2lemeyi unutmuşum :D
#ponçikteklifi

0|2
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili Mrsponçik
    Nasılsın? İyi olmanı tüm kalbimle umuyorum.
    Çocuklar nasıllar? Ya annen baban nasıllar?
    Umarım onlarda iyilerdir.
    Buralarda havalar soğudu iyice. Yeni gördüm Tv de hava durumunda kar geliyormuş sizin oralara dikkat et sıkı giyin üşüme.
    Beni soracak olursan ben iyiyim , ejderyalarım da iyi.
    Ne zaman geleceksin bizim Ütopyaya buralar sensiz çekilmiyor :)
    Leonard Shelby de iyi işte bu aralar biraz farklı davranıyor alzheimer işte ne dersin.
    Tutturdu karımın intikamını alacağım diye ehehe :)
    Neyse büyüklerimin ellerinden , küçüklerimin ponçik gözlerinden öperim :)
    Allaha emanet ol.
    Cevabını tez vakitte bekliyorum.
    Saygılarımla

1|0
    0|0
    • 1ay

Sevgili Gelmeyenbahar,
      Mektubun için teşekkür ederim, çok hoşuma gitti yazdıkların. Elhamdülillah, ben iyiyim, ailem aram çok iyi olmasa da onlar da iyiler, teşekkürler :) Senin ailen nasıllar?
      Burası henüz sıcak, özellikle okul çıkışları çok sıcak, yorucu ve huzursuz oluyor çünkü benim tek derdim okulun çıkışındaki sıcaklık ve uzaklık değil ancak anlatmak da istemem çünkü artık çok yoruldum ama sen ne zaman anlatmak istersen ben seve seve dinlerim. :)
      Ütopya2ya sanırım bu sene gelemeyeceğim, buralar çok yoğun ve sanırım ben bu sene öleceğim, öyle hissediyorum. O yüzden sen ejderyalarına benden selam söyle, 'Ponçik ablanız sizi çok seviyor.' de.
      Tekrar çok teşekkür ederim, beni çok mutlu ettin.
      mrsponçik

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili arkadaşım,
    Yazmanın insanlara külfet gibi geldiği bu zamanda bir kaç kelamın cömertliğinin beni de rahatlatacağını düşünüyorum. Her ne kadar tanıdık birine yazmak kadar kolay olmasa da tanımadığın kişiye yazılan satırlar, samimiyetin süzgecinden geçtikten sonra insanı çok yormayacak gibi..
    Hazan mevsiminin tesiri midir nedir bilinmez ama herkeste bir hüzün havası bulunmakta şu ara..
    Bana kalırsa hep hazan olsun derim tüm yıl boyunca, duygular tavan yapsın, melankolinin dibine vurayım.. yüreğim bir başka mevsimde doğmayı kaldırmazdı sanırım, ölürsem de bu mevsimde öleyim..
    Gönülden düşen satırları kabul etmen dileğiyle..

#terstepki..

1|0
    0|0
    • 1ay

çok teşekkür ederim, ancak...
      hachtag nedir?

• 1ay

Nickname im 😄

• 1ay

aa evet :D
      farketmemiştim
      ya ben bu soruyu hachtag licektim unutmuşum güncelliyim :D

Erkekler Ne Diyor 26

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...