Kitap Satış Siteleri?

İdefix isimli site son zamanlarda sonbahar indirim kampanyası dahil çok sayıda kampanya başlattı. Son 1 aydır idefix'ten alışveriş yapan oldu mu? Yapacak mısınız alışveriş? Kitapyurdu gibi diğer kitap satış sitelerinden alışveriş yapan oldu mu son zamanlardai?

Güncellemeler:
2ay Alışveriş yapanlar hangi kitapları aldınız bakalım :-)

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Sözcü Kitabevi'nden yaptım

0|1
    0|0
    • 2ay

Kampanyaları nasıl? Sana odakitap sitesini tavsiye edeyim :-) Sözcükitap'tan daha avantajlıdır

• 2ay

Kampanyaları hakkında bilgim yok. Alacağım kitaplar belliydi biraz araştırdım en uygun orası diye oradan aldım 😊 Teşekkürler bakacağım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• kitapyurdu en iyisi kardeşimm

0|1
    0|0
  • Genellikle d&r dan alıyorum ama benim için farketmiyor hangisi ucuzsa ondan alıyorum. Son kargomda bir kitabımın ön sayfalarında katlanma vardı , bir daha söylemeyi düşünmüyorum. Babil var , okuoku var , ilknokta , nadirkitap

0|1
    0|0
  • Kitapyurdunun üstüne tanımam on numaralı ve en hesaplı sitedir

0|1
    0|0
  • D r sitesi var iste

0|1
    0|0
  • ben Türkiyeden kitap almam genelde tarih kitapları okurum Türkler hakkında ama hep Türkleri merhametli vicdanlı olarak gösteriyorlar Türk dediğin barbar olur asi duruşlu olur o yüzden kazakistandan alırım

0|0
    0|0
    • 2ay

Katılmıyorum bu söylediklerine. Devir bilgi, bilim ve ekonomi çağı. Bilgili olan, ekonomi ve bilim bakımından gelişmiş devletler büyük başarılar kazanıyor. Mesela Balkan Türklerinin çıkardığı bir lider olan Kavalalı Mehmed Ali Paşa'ya bak. Adam Osmanlı Ordusu'nda okuma yazma bilmeyen sıradan bir er konumundaydı. Fakat noldu, zekasıyla Mısır valisi oldu. Ardından ekonomi ve bilime önem vererek Mısır eyaletinin ekonomisini ve ordusunu Osmanlı Devleti'nden güçlü hale getirdi ve ordusuyla Osmanlı Devleti'ni kaç kez yenerek Mısır'dan Kütahya'ya kadar ilerledi. Sonra Atatürk'e bak, bütün başardığı işleri 4000 kitap okuyarak başardı. Yani bilgi, bilim ve ekonomi olmadan, bir millet ne kadar cesur ve asi olursa olsun o millet bir yerde yeniliyor. Senin dediğin devirler geçmişte kaldı. Çaka bey zamanına kadar donanma kurmak Türklerde alay konusuydu. Fakat Anadoluya gelince donanma kurmak zorunlu olduğundan çağa ayak uydurup donanma kurdu.

• 2ay

bana göre çekik gözlü olmayan Türk değildir ve ayrıca çerkeslerde çekik gözlülüğün sebebi hunlar avrupaya akın ederken kafkasya bölgesinden geçmiştir ve oradaki kadınlarla sıcak ilişkiler kurmuşlardır:) çerkeslerde çekik göz bu yüzdendir atalarımın genlerini taşıyorlar değerini bilsinler:)

• 2ay

Ben çekik gözlü olmadığımı söylemedi ki. Çok azıcıkta olsa var. Atatürk'ün Sözlerimi Atatürk'ün yazdığı bir şiirle bitireceğim, artık anlarsın demek istediğimi.

Gafil, hangi üç asır, hangi on asır
      TUNA EZELDEN TÜRK DİYARIDIR.
      Bilinen tarihler söylememiş bunu
      Kalkıyor örtüler, örtülen doğacak,
      Dinleyin sesini doğan tarihin,
      Aydınlıkta karaltı, karaltıda şafak
      Yalan tarihi gömüp, doğru tarihe gidin.

Çok fazla çekik gözlü olmasak bile sizin kadar Türküz biz. Hadi araştır Atatürk'ün soylarını, Türklükten başka bir unsur bulabikecek misin. Türklüğün aydınlık yüzü var Atatürk'te.

Yükleniyor...