Gözlerini açan HZ. İSA heykelini gördünüz mü?

Amerika'da bir kilisede Hz. İsa heykeli gözlerini açmış. Olay tesadüfen kameralara yakalanmış ve CNN gibi kanallara bile haber oldu. Cinlerin etkisiyle olduğunu iddia edenler var

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu iyi bilin ki arkadaşlar bir müslüman olarak bu konuda inandığımız tek şey var... H. z. İsa peygamber hala yaşıyor ve Allah katındadır... Yani farklı bir boyutta şuanda yaşamaktadır... Kıyamet günü H. z. İsa peygamber yeryüzüne inecektir... Her kilise de söde asılan olan çarmağa geriliği H. z. İsa ya çok benzeyen bir ibranin resminden ötesi değildir olamazda... Yüce Allah sonsuz kudret sahibi tek olan Allah peygamberini o sapkın topluluktan korumuş ve yanına çekmiştir... Biz Müslümanlar olarak buna inanmalıyız... Bunlar tamamen fotoshop ve uydurmadır...

1|0
    0|0
    • Söylediğin herşeye tamamda hala yaşıyor derken ne demek istiyorsun? ikincisi hala yaşıyor ama Allah katında ne demektir?
      Kuran-ı Kerim'den alıntıdır : “Allah Teâlâ buyurmuştur ki: Ey İsa, seni vefat ettireceğim, seni kendime yükselteceğim, seni inkar edenlerden arındıracağım ve sana uyanları kıyamete kadar kafirlerden üstün kılacağım. Sonra dönüşünüz bana olacak. İşte o zaman ayrılığa düştüğünüz şeyler hakkında aranızda ben hükmedeceğim.” (Al-i İmran, 3/55 )

• @Ehli-Beyt Yüce YARADANIN bizden istediği kendisinin kudretine gücüne bir olduğuna ve her şeyin sahibi olduğuna inanmamızdır bizden bunu ister ana temel nokto budur... yoksa haşa bizim ibadetlerimize ihtiyacı yoktur haşa... yani olay tamamen soyutsal ve maneviyattır.. yani kalptir... Yüce Yaradan o kadar merhametlidir ki sadece Kendisine , peygambelerine, meleklerine, kudretine inanmış olana bile affedeceğini buyurur... Yüce Allah yaratan yarattığının herşeyini bilen odur... bu durum zaten şefkatli ve merhametli olmasının nedeni değilmidir? Bizim vucudumuzdaki hüclerini hareketiden haberi olandır... şah damarımızdan yakındır... Sonsuza dek cehennemde kalmamak için sadece iman... iman çok önemli... Allah günahlarımızı bağışlasın o şefkat sahibidir.

• İsa Paganların bir ürünüdür haç Hristiyanlara nerden geliyor sence birde haç dediğimiz obje Zodiac çaprazından esinlenilmiş araştıra bilirsiniz.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu adamlar aslında Hollywood ile reklam çalışmasını yapıyor, internette bu amatör çalışmaları ile biraz vasat performans sergilemişler...

0|1
    0|0
  • Tam kıvamında sövülürde şimdi geç oldu:/

1|1
    0|0
  • fake ötesi.. hristiyanlarda böyle bir moda var.. gözünden kan gelen isa, ellerinden kan gelen hareket eden.. vs. sürekli böyle videolar anlatılar duyarsınız.. seviyor adamlar..

0|1
    0|0
  • Cnn breaking news : the stone jesus just woken up.

0|0
    0|0
  • Robot da olabilir günümüzde yapılabilir bence gecenlerde Scarlett Johansson un Japonyada robotunu yaptılar youtube videosu var :-)

0|0
    0|0
    • Zaten benim anlamadığım İsa'nın Peygamberlik olaylarının yaşandığı dönemde heryerde tarihçi varmış birisi bile İsa'dan bahsetmemiş bu demek oluyorki İsa diye birisi o dönem yoktu hiçbir zaman olmadı Hristiyan ritüelleri tamamıyla Paganizm ürünüdür.

• @kedilerim Mısırlıların Güneş Tanrısı Horus'un hayatını oku sonra birde İsa'nın hayatını okursanız daha iyi bir cevap bulmuş olucaksınıf.

• teşekkürler mutlaka okucam :)

• Evet.. Malız... hemen inanalım..

0|1
    0|0
  • Ne diyim bilemedim montajsa iyi yedirirler valla millete 😂😂

0|1
    0|0
  • en son allah diyen aslan da kalmıştım ben:):)):)

0|0
    0|0
  • Bu video yalan.

0|0
    0|0
  • korkuttun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dakka 0:35-037 resim değişiyor 😂😂 fake. Milleti media ile uyuşturuyorlar !!

0|0
    0|0
  • bilemeyeceğim ilginç

0|0
    0|0
  • Ooooo izlicem sabah dur

0|0
    0|0
  • eglence ariyorlar yav

0|0
    0|0
  • Başta zaten acıktı gibi değşik