Oğuz atay okuyan var mi?

Arkdaslar icinizde oguz atay okuyan seven begenen var mi

1|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes övdü bilmem ne gittim aldım kitabı ben böyle özlü sözleri vs severim neyse aldım kitabı ulan okuyorum sacma sapan kitap yazmıs adam ya karma karışık sözler falan konuşmalar kime ait hikayede anlayamıyorsun kitabın yarısına gelmeden bıraktım bir daha almam uslub olarak hiç sevmedim uslubu hikmet anıl öztekin gibi olan yazarları seviyorum ben...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tutunamayanlar kitabını aldım okuyorum okuyorum anlamıyorum. Az daha devam edeyim belki anlarım dedim yok. 140. Sayfada bırakmıştım okumayı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Tehlikeli oyunlar , ölmedik gitti..

0|0
    0|0
  • Olric reisss :)!

0|0
    0|0
    • himm ne dusunuyorsunuz resi hakkında😃 cok onemli bir odevim vR lutfen yardimci olursaniz cok sevnirim

• Biraz ağır herkesin eline alıp okumaması lazım oğuz atayı.. edebiyata yeni başlayan birisini edebiyattan soğutabilir.. oğuz atayın romanlarından keyif almak için önce biraz pişmek gerek..

• Tamam omu biliyorum zaten edebytciyim.
      oguz atayla ilgili tez yazicam fakat konu secmekte zorlaniyoeum. Siz olric dediniz. neyi ilginIzi cekti olricin ne düşünüyorsunuz bu konuda? olric konu olabilir aslinda o yuzden soruyorum

• kitap okumuyorum malesef

0|0
    0|0
  • Leyla ile mecnun ;)

0|0
    0|0
  • Diyelim ki tutunamayanlar romanını duydum

0|0
    0|0
  • Benn. Tehlikeli oyunlar kitabını daha yeni bitirdim.

0|0
    0|0
    • Peki kitapta sizin en cok ne hosunuza gitti nesini Beğendiniz

• Biraz sıkıcı geldi bu kitap ama fena degildi.

Kızlar Ne Diyor 2

• Tutunanayanlari okuyorum su an ve ilk basta cok kafam karisti belki de türkcem pek iyi olmadigi icin ama yinede cok enteresant mutlaka okumani tavsiye ederim 😊

0|0
    0|0
    • okduum zaten fakat icnden bir konu secmem gerekiyor knedime

• O adamı okuyup da beğenmeyenleri anlamam

0|0
    0|0
    • Lutfen yardimci olun cok onemli bir odevim var. Peki sizin ilginizi ne cekti oguz atayn eserlerinde

Yükleniyor...