Güzel şekilde gitar çalabilmek için illaki pahalı bir gitara mi gerek var?

Ben gitar çalmak istiyorum bunun için gittim bir gitar aldım 130 tl ye satıcı öğrenmek için ideal demişti 70 tl ye çok daha kötüsü vardı ona göre çok daha güzel aldığım gitar ve belediyenin gitar kursuna yazıldim. ama bir arkadaşım müzik işi para işi ve kaliteli gitar lazım falan dedi. gercekten öyle mi ilerde illaki gerekir ama şu an benim için yeterli olurmu?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşın teoride haklı ama sen daha başlangıç seviyesinde isen pahalı ve kaliteli gitara gerek yok sonuçta kursta kalkıp ünlü bir gitarist gibi çalamayacaksın ileri seviye olduğunda daha kaliteli olanı alırsın tabiki

0|0
    0|0
    • 2ay

Peki abi sağol tekrar değerli bilgileriniz için :) peki mesela ben çalmayı öğrendiğim zaman instagrama falan video atmaya falan kalksam gitar çok sırıtırmi?

• 1ay

Evet abi sagolasin :)

• 1ay

rica ederim her zaman @AhmettKk

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok kötü olmamalı, çünkü emek edip öğrendiğin şeylerin sonucunda kötü bir ses duymak istemezsin. Ama ilk öğrenme döneminde otalamanın altı bir gitar kullanılabilir. Sonuçta sahneye çıkmayacaksın şu dönemde.

0|0
    0|0
  • Aynen ilerde lazım. Çünkü ondan daha kaliteli ses çıkar

0|0
    0|0
  • Gitar farkı kesinlikle var.

0|0
    0|0
  • Yani yine de biraz iyi olmalı sesi kulağa hoş gelmeli.

0|0
    0|0
  • başlıyorsan başlangıç alacaksın hacı. alet pahalı olunca kendini çalmıyor, sen aleti çalıyorsun :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Haklisin da ne biliyim bu enstrümanı uzun vadede çalmak istiyorum ve endiseliyim calamiyicam falan diye

• 2ay

pahalı bişey alıp çalamazsan daha çok hayal kırıklığına uğrarsın ama ben bilemem. bir buçuk sene eğitim aldıktan sonra bateri aldım ben

• 2ay

Peki tesekkur ederim yardımın için :)

• Sen bir ögren sonra iyisini al oglum ya boş boş işler yapmayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...