METAL DİNLEYENLER?

Kimleri dinlersiniz iron maiden metallica nirvana ac/dc arctic monkey slipknot hariç kimleri dinlersiniz bunlar bilindik zaten.

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• www.youtube.com/watch
    Şöyle 1
    www.youtube.com/watch
    Şöyle 2
    https://www.youtube.com/watch?v=ICJs1CxCRt0
    Şöyle 3
    Bunlar bulabileceğin en kaliteli metal/rock baladlar

1|0
    0|0
  • system of a down, arch enemy, nightwish, children of bodom, dimmu borgir, trivium, rammstein

1|1
    0|0
  • Rammstein

1|0
    0|0
  • Ben genelde doom metal dinliyorum ama ac/dc de hoşuma gidiyo metalica ve nirvana sıktı artık ozzy obrusorbe megadeth ve avenged sevenfold unda müzikleri hoşuma gidiyor özellikle a little peaces of heaven albümü benim için zirve gibi bir şey bunun yanı sıra dedigim gibi klasik müzikle metal müzigin karışımı doom dinlemek daha hoşuma gidiyo aynı zamanda müzisyen oldugum için arkadaşlarımla beraber elektro, piyano, chello karması bişeyler çıkartıyoruz

0|0
    0|0
  • Bullet For My Valentine
    Cannibal Corpse
    Motörhead
    Manowar
    Avenged Sevenfold
    Overkill
    Megadeath
    AC/DC

0|0
    0|0
  • black sabbath
    deep purple
    pentagram
    murder king

1|0
    0|0
  • çelik dinliyorum

1|0
    0|1
  • behemoth amon amarth death vader cannibal corpse nile uçk epidose13 rm+ ozzy motörhead pantera LoG yeter bu kadar yoruldum...

0|0
    0|0
  • Kalan diğer bilindikleri : )

0|0
    0|0
  • Bak yazıyorum , Scar Symmetry , Draconian , Disturbed , The Browning , Epica ama number 1 ==> Insomnium - Weather The Storm

0|0
    0|0
  • Dream theather...

0|0
    0|0
  • Eskidendi o Trash metal zamanlarım. Artık daha soft dinliyorum.

0|0
    0|0
  • metallıca favorım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hepsini anladım da Arctic Monkeys metal mi yapıyor? Nirvana da metal değil grunge yapıyordu da hadi o belki bir nebze hoş görülebilir. Ama Arctic Monkeys? Gerçekten? :D

0|0
    0|0
    • 2ay

" Kimleri dinlersiniz iron maiden metallica nirvana ac/dc arctic monkey slipknot hariç kimleri dinlersiniz bunlar bilindik zaten. " Burda metal dedim mi? Soru da metal dinlermisiniz dedim. Bende biliyorum metal yapmadığını

• Dinlemem asla

0|0
    1|0
Yükleniyor...