Elektro gitara geçicem

arkadaşlar 2 aydır klasik çalıyorum ama ilk başta elektro sevdam vardı sizce geçmelimiyim.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• hıc sevmyrm yaaa ama bsarılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• emeğine bağlı yaparsın neden olmasın..

bende doygunluk evresi var mesela klasiğe doymadan akustiğe geçmedim doydum akustiğe geçtim akustikte kendi kıvamımı buldum ama dediğin gibi elektro dan söz edecek olursak bambaşka bir lezzetide var onun bana uzak o şu an sana yakınsa yakala tut götür ;)

0|0
    0|0
  • Klasik gitar için 2 aylık süreç çok az. Daha ilerle bakalım senin çaldığın enstrüman heves mi yoksa zevk mi onu görmen de fayda var. O yüzden şimdi geçmeni önermem.

0|0
    0|0
  • elektro can'dır ,ama klasiğin yeri ap ayrı .2 aydır gitara başladıysan biraz daha yolun var klasikten devam. . .

0|0
    0|0
    • arkadaş gitmiş direk elektro demişler

• direk elektrodan başlarsan olur ama zorlukları da var tabi , ama 2 ay gittiysen klasiğe bir yatkınlık olur onu iyi çözersen elektroda sıkıntın olmaz . elektroya geçiymdiyorsan olmaz değil olur , zorlar .

• az bucuk bişeyler calabiliyorsan geç.

0|0
    0|0
  • Gec

Gec

Gec

Gec

Gec

1-0 onde baslarsin her turlu.

0|0
    0|0
  • neyin kafasındasın sen...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ikisini de çal ama yok ben yapmam dersen 1 sene klasik çal sonra elektroya geçersin üstüne bir de akustik çekersin.hem akustik hem elektr hem klask çalarsın önce bir öğren.Bir sene daha kiasik çal

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun o zaman

0|0
    0|0
  • geç tabi korkacak bişe yok binlerce insan yapabildiğine göre zor bisey yok demektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...