Takıntılarınız, artık kültürünüze, yaşam biçiminize yansımış durumlarınız nelerdir?

Herkesin mutlaka bir takıntısı vardır. Bakın sıralıyorum..

-Simetri takıntım var hastalık derecesinde.. Yamuk bir şey gördüğümde düzeltmeye uğraşırım düzelmezse de sinir olurum öyle çok şey kırmışlığım var düzelmiyor diye..

-Diş macunu takıntım var. Ortasından sıkanı öldürebilirim bile o derece..

-Sürdüğüm oje bozulduğu anda bitmiştir benim için. Ne işim varsa bırakır direk silerim.

-Bir tırnağım kırıldığında hepsini keserim. (öbürlerinin ne suçu varsa takıntı işte)

-Dağınıklıktan hiç hoşlanmam ama dolabım tam tersini söyler bende kapağını kapatırım.

-Bilgisayarda müzik listesi yaparım ama müzikçaları kesinlikle karışığa ayarlamam müzikler hep sırayla çalacak karışık karışık değil.. Deli olurum yoksa

-Bir ödev yaparken sayfa düzenine yazı karakterine carta curta dikkat ederim. Elimle yazacaksam da aynı şekilde. Gerzek hocam her yaptığımız ödevi 10 puana saysa bile o ödeve “nasıl olsa 10 puan verecek” diye düşünüp özenmemezlik yapmam.

-Sanırım benle yaşamak zor yaa.

Daha aklıma gelmeyen bir sürü takıntım vardır eminim.

Güncellemeler:
cevap bu kadar mı :(

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• takıntım yok..

1|0
    0|0
  • milla jovovich takıntım var onun gibi mavi gözlü ince boy orantıları hemen hemen aynı rus kadınlarla çıkıyorum bu yüzden bir kere türk sevgilim oldu oda odamdaki milla jovovich posterlerini gördükten sonra tirp attı bende yol verdim (:

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her yeri düzenlemeden yatağa giremem . mutfakta tezgahta bulaşık varsa uyuyamam .

1|0
    0|0
Yükleniyor...