Pablo Escobar ı biliyor musunuz?

Abi ben bu adamın hastasıyım. Adam tek basına devlet. Sırf amerikaya dik duruşu bile yeter. Yalaka kolombiya devleti bu adamı anca amerika ve diğer cetelerin yardımıyla öldürdüler. Keske yasasaydı dediğim adam. Pablo Escobar ı biliyor musunuz?
Kendisi uyuşturucu baronudur.80 le 90 lar onun yıllarıydı. Forbes e göre dünyanın en zengin 7. ci adamıydı. Robin hood olarakta adlandırıldı. Çünkü fakirlere cok yardım etmiştir. Allah rahmet eylesin Reis. Sizin fikirleriniz nelerdir?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Dizisi var.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Uyusturucu satan insan onca fakire yardın etse ne olur etmese ne olur o kadar insanın hayatı bu madde yüzünden kararıyor zaten

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kokain lordu diye anılırmış

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir sözünde.. Bazen kendimi tanrı gibi hissediyorum öl dediğim ölüyordu demiş😊

• helal olsun adama

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Hızlı yaşadı hızlı öldü. Ama öleceği belliydi.

0|0
    0|0
  • Az önce the infiltrator'ı izledim.

0|0
    0|0
  • mahallendeki torbacı kardeşine uyuşturucu satıyor ama arada da sizin evin market alışverişlerini ödüyor. Kabul eder misin?

0|0
    0|0
    • 2ay

İçmesn birader ben niye kullanmyrm?

• 2ay

Kardeş torbacıyı niye övüyosun o zaman? İçen suçlu da yorbacı çok mu günahsız. O zaman ailesine helalinden ekmek parası götürüyo diye sen de başla ucundan kıyıdından. Bak fakirlere de faydası oluyormuş hem.

• p*rno sitesi var bu adsmın türkiyede

0|0
    0|0
  • uyuşturucu ile yönetilen bir ülkemi? :D komiksin gerçekten senin hiç yakınların uyuşturucudan ölmemiş :(

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardes bu adam uyuşturudan daha fazlasydı ben öyle bakmıyrm olaya

• 2ay

bir ülke yasama olmadan yürütme ve yargı ile yönetilemez. ben daha çok abd ye diz çöktürenlerin arasında bin ladini seçiyorum

• 2ay

politika ile yerel halk karıştırılmamalı

• narcos izledin heralde. adam terörist senin abdullah öcalanı sevmen gibi bir şey.

0|0
    0|0
    • 2ay

Alakası yok. bana görr terörist değil. kolombıya devleti bastan sona satılmış adamlarla dolu ve amerika köpeği. adam bunu biliyordu ve ona göre muamele yaptı

• 2ay

masum canlara kıymak terör eylemi saymıyorsan eyvallah. kaç polis kaç sivil vatandaşı öldürdü.

• ıyı bır oyuncu ıdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...